< Zpět

Budoucnost hybridních eventů v O2 Universu

Hybridní eventy jsou v plném proudu, to prokázala i konference HYBRID. Celá akce se zaměřovala na budoucnost eventů tohoto druhu, zaznělo zde několik predikcí o době pocovidové a jejím dopadu na akce a kongresy.

AVM_Hbrd_O2_Unvrsm_102SM900527
AVM_Hbrd_O2_Unvrsm_1SM900296
AVM_Hbrd_O2_Unvrsm_90SM705549
AV MEDIA EVENTS logo

AV MEDIA EVENTS

Rok realizace: 2021
Kategorie: Eventy, Eventy na dálku, Hybridní eventy

Jak proběhlo odbavení pro dvě publika?

Od loňského podzimu se v O2 Universu konaly do současnosti pouze online eventy. To jsme prolomili letošním HYBRIDem, který tentokrát nesl podtitul „Připravte se na návrat eventů“. V loňském roce totiž zřejmě neexistovala firma, které by se covidová situace aspoň z části nedotkla. Spousta z nich vzdala jakékoliv plánování do budoucna a musela se zaměřit na bleskové změny, které napříč obory ovlivňovaly více či méně všechna odvětví.

Bezpečnost na prvním místě

I my jsme neustále se měnící podmínky a vládní nařízení pečlivě sledovali do posledního dne, abychom dokázali v den akce zajistit bezpečnost návštěvníků na místě. U registrace proto každý obdržel svou jmenovku výměnou za negativní výsledek testu či platný očkovací průkaz. Pro zájemce, kteří si test nestihli udělat před akcí jsme na místě nabízeli možnost antigenního samotestování. To se rozhodlo několik z hostů využít.

V předsálí čekalo na zúčastněné jednotlivě zabalené občerstvení, které bylo ke konzumaci u stolečků od sebe vzdálených dle současných nařízení.

Do třetice všeho bezpečného jsme v konferenčním sále rozmístili stoly v setupu social distancing. Po celou dobu trvání akce byl samozřejmostí také nasazený respirátor.

 Interakce se vzdálenými diváky

Protože jsme diváky u obrazovek chtěli zapojit do konference stejně jako ty na místě, v rámci aplikace vybíhaly na obrazovkách různé ankety či možnosti dotazování během celého eventu.  2x v rámci panelové diskuse pak řečníci na tyto otázky odpovídali, a tak vzdálení připojení nebyli ochuzeni o zážitek a interakci.

Představení studia

Naše studio v O2 Universu se pyšní se svými 16×4 metry obrovskou LED stěnou. Před ní byla umístěna světla, která obohatila celkový vizuál akce. Při příchodu hostů se světla před obrazovkou roztančila a vytvořila tím netradiční entrée řečníků.

O plynulé záběry a zajímavou perspektivu pro diváky doma se postaral jeřáb, který byl na HYBRIDu použit. Příchody řečníků na pódium se tak pro sledující diváky staly téměř hvězdné.

Ve spolupráci s O2 Universum vystoupili zástupci nejen eventového průmyslu. Šestice řečníků nejprve vystoupila individuálně, každý měl k tématu co říct a prezentace byly nabité informacemi.

Poté se program překlenul do panelové diskuse, během níž se na pódiu setkali všichni řečníci, kteří diskutovali a odpovídali na dotazy.

A jak vidí budoucnost hybridních eventů naši řečníci?

„Hybrid bude určitě naší běžnou součástí. Důležitý bude obsah a časová náročnost, aby člověk u přenosu vydržel i několik hodin,“ konstatoval Aleš Zahálka z Českého svazu ledního hokeje.

Obchodní ředitel O2 universum, Marek Chmátal akčně dodává: „Jsme připraveni vrhnout se do zajišťování akcí všeho druhu, jakmile to vládní situace dovolí.“

Nechte se vtáhnout do hybridního eventu s námi:

 

Napsali o nás:

V Praze proběhl hybridní kongres. Většina lidí se připojila z domova

Hybridní eventy zůstanou. Zástupci významných firem představili v O2 universu vize pro budoucnost

Čeká nás budoucnost hybridních eventů? Zástupci významných firem představili v O2 universu své vize

 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz