Společnost AV MEDIA byla na konci února přijata mezi členy AV Alliance, nejrychleji rostoucí světové aliance dodavatelů audiovizuálních služeb.

AV Alliance je skupinou předních světových specialistů v oblasti poskytování eventových služeb. Její členové musí splňovat přísné mezinárodní standardy a nabízejí perfektní služby té nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Přísný výběr a dohled nad členy zaručuje zákazníkovi absolutní spolehlivost a vysokou kvalitu.

V současné době má AV Alliance 63 členů v 86 lokacích ve 36 zemích po celém světě. Za rok udělají členové této skupiny dohromady téměř 65 000 projektů.

Co takové členství přináší?

AV MEDIA, která aktivně funguje i na mezinárodním poli, rozšířila své postavení na středoevropském trhu a může nabízet širší portfolio služeb. Při plánované akci v zahraničí ji toto členství nabízí možnost obrátit se na partnery aliance. Díky přísnému výběru členů má jistotu, že se obrací na prověřené společnosti nabízející perfektní služby, kvalitní techniku a personál. Stejně tak pokud nějaký člen AV Allliance pořádá akci v České repbulice, může se obrátit na AV MEDIA a očekávat prvotřídní služby.

Více se dozvíte na: www.avalliance.com