Jak to funguje
DALŠÍ KROK

1.Jak na to

systems_spoluprace_a_kreativita_2

Jak bude práce v budoucnu vypadat, to z velké části závisí na lidech a míře jejich spokojenosti s fyzickým pracovním prostorem, ale i s digitálními technologiemi, které jsou k výkonu smysluplné práce nepostradatelné. Práce 21. století by měla být flexibilní, hybridní, virtuální, agilní a distribuovaná. Díky porozumění těmto faktům je možné navrhnout originální pracovní prostory, ve kterých se lidé cítí dobře, hledají v nich neotřelé nápady a přemýšlí nad inovacemi a budoucími strategiemi. 

Pracovní prostory by měly být navržené tak, aby změnily zastaralé zvyklosti v chování, které ovlivňují pocity, náladu, emoce, ale také samotný výkon v týmu. 

2.Správné rozhodnutí

systems_spoluprace_a_kreativita_1

Udělat správné rozhodnutí je někdy obtížné, ale zároveň důležité. Náš přístup k práci kombinuje tyto tři základní prvky: lidé, pracovní prostory a technologie.   

Na základě tohoto přístupu jsme schopni maximálně využít naše dlouholeté zkušenosti v každém pracovním prostoru, který s vámi vytvoříme. Společně tak zlepšíme způsob, jakým lidé pracují. Díky tomu bude práce fungovat lépe pro všechny, což je primárním cílem každé úspěšné organizace.   

Průběžně pracujeme na takových řešeních, která pozitivně ovlivňují komunikaci, spolupráci, kreativitu nebo zapojení týmů a vzdálených účastníků. 

3.Hodnotová nabídka

systems_spoluprace_a_kreativita_3

Srdcem každého nové projektu jsou lidé, kteří za ním stojí. Proto pro každého klienta vytváříme personalizovanou hodnotovou nabídku, připravenou na míru konkrétním potřebám. Zahrnuje všechny naše znalosti a dovednosti, které byste mohli potřebovat.  

Víme, že navrhnout a zrealizovat zážitkové pracovní prostory vyžaduje spoustu zainteresovaných stran a nápadů. Naštěstí se snažíme hledat taková kompromisní řešení, která nakonec lidi sblíží. Vaše lidi, naše lidi, partnery a dodavatele. Jsme lepidlem, které drží vše pohromadě, abychom dosáhli vašich cílů a přání. Transformujeme stávající pracovní prostory a svět práce do podoby hodné 21. století.  

4.Adopční balíček

systems_spoluprace_a_kreativita_4

Kancelářské prostory by se měly stát místem, které nepůsobí staticky a formálně, ale vyzařuje ze sebe vitalitu a energii. Lidé by se v nich měli cítit dobře, aktivně vyhledávat své kolegy nebo propojovat firemní hodnoty. Také je potřeba, aby se v kancelářských prostorech cítili oceňování a aby byli plnohodnotnou součástí týmu, v němž budou mít důležitý hlas při rozhodnutích ovlivňujících nejen jejich práci. 

Věříme, že díky komunikaci, spolupráci a kreativitě se firmám a organizacím otevírají nové možnosti, jak skokově rozvíjet, vzdělávat a motivovat zaměstnance. Proto vám nabízíme adopční poprodejní balíček, který v sobě zahrnuje touhu po jiném způsobu spolupráce nebo po praktické zkoušce nových scénářů ve vašich pracovních prostorech. Zároveň s ním získáte nové zkušenosti, zážitky a dovednosti. Díky adopčnímu balíčku budou vaši lidé s pracovními prostory a technologiemi mnohem lépe propojení. 

Ke stažení

Vysoce výkonné tymy
2 MB
NE spolupráce a silo mentalita
8 MB
Pravda o kanceláři
1 MB
Spoluprace
1 MB

Inspirační videa

HENKEL

systems_firmy_videa

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE

systems_firmy_videa_1

KOMERČNÍ BANKA

Moderni_komunikacni_technologie_Komercni_banka

Jaké řešení hledáte vy?

Spojte se s námi a my pro vás vymyslíme to nejlepší.

Reference

Buďte neustále v obraze!

Sledujte naše sociální sítě zaměřené na firmy.