4 pilíře úspěšné realizace

Učitelé, obsah a zdroje, technologie a technická podpora. To jsou základní stavební kameny, pomocí kterých do škol dostáváme moderní výuku 21. století.

4 pilíře úspěšné realizace
DALŠÍ KROK

1.Učitelé

systems_skoly_3

Protože víme, že učitel je klíčový, inspirujeme a školíme tisíce učitelů ročně. Naše tréninky a profesionální rozvoj pedagogů plně podporují zapojení nový technologií a trendů do výuky. Veškeré naše kurzy jsou akreditované MŠMT a rozdělené do jednotlivých uživatelských úrovní. Na školeních vám poskytneme odborné lektory a konzultanty, s jejichž pomocí dosáhnete přirozeného začlenění nejen technologií, ale i nových trendů nebo RVP do výuky. 

2.Obsah a zdroje

systems_skoly_4

Na našem portále Veškole.cz najdete nespočet inspirativních článků, videí, webinářů a přes 35 tisíc připravených digitálních učebních materiálů roztříděných podle předmětů. Spolupracujte a inspirujte se při vytváření svých výukových příprav, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku ve třídě při používání SMART technologií. Hledáme výukové zdroje, materiály, aktivity, programy a další zdroje, které vám pomohou využít SMART technologie tím nejlepším způsobem. Spolupracujeme rovněž na tvorbě interaktivních materiálů s předními českými profesionálními nakladateli učebnic, kteří propojují digitální obsah s tradičními učebnicemi.

3.Technologie 

systems_skoly_2

Moderní technologie jsou klíčovým pomocníkem, jak v dnešní době děti zaujmout, motivovat, zapojit, ale i efektivně řídit činnost ve třídě. Nabízíme širokou nabídku prověřených školních produktů i celých řešení od výukového softwaru až po plně vybavené kmenové i odborné učebny pro výuku jazyků, přírodních věd, robotiky, VR a 3D. Výběr vhodných prostředků včetně potřebného softwarového vybavení je důležitý. Je třeba, aby se jednotlivé nástroje snadno a intuitivně ovládaly a dobře spolupracovaly jako celek.

4.Podpora

systems_skoly_1

Kompatibilní technologie bez starostí. Díky využití typových instalací můžeme školám nabídnout kompletní instalační služby. Prodejem a instalací zařízení naše podpora nekončí. Máme pro vás připravenu řadu nadstandardních servisních služeb, aby vám technika spolehlivě sloužila a přinášela vám ještě větší užitek a radost.

Ke stažení

Ceníky

Nabídka AV MEDIA pro NPO
1 MB
Nabídka řešení pro vaši školu
7 MB

Reference

Jaké řešení hledáte vy?

Spojte se s námi a my pro vás vymyslíme to nejlepší.

Důležité odkazy

systems_skoly_7

Veskole.cz

SMART

SmartBoard.cz

Lumio

SmartLumio.cz

VEX

Vexrobotika.cz

CLASSVR

Classvr.cz

Pasco

Pasco.cz

Buďte neustále v obraze!

Sledujte naše sociální sítě zaměrené na školství.