AV MEDIA je blíže zákazníkům

Značka AV MEDIA úspěšně působí na trhu audiovizuálních technologií již 30 let.

Veškeré aktivity spojené s dodávkou technologických řešení pro pořadatele konferencí, kongresy, show a podobných akcí jsou zajišťovány společností AV MEDIA EVENTS, a.s. Realizaci integračních AV řešení pro zákazníky z oblasti školství, veřejné správy, kultury a komerční sféry zajišťuje společnost AV MEDIA SYSTEMS, a.s.

Naše hodnoty

AV_MEDIA_hodnota_partnerstvi

Partnerství

Věříme v dlouhodobý rozvoj vztahu s našimi zákazníky, zaměstnanci i dodavateli, protože jen tak můžeme trvale vytvářet hodnoty. Usilujeme o nejvyšší kvalitu našich služeb a interakce s našimi partnery, abychom zvyšovali důvěru a posilovali tak naši pozici na trhu.

AV_MEDIA_hodnota_inovace

Inovace

Jako leader přijímáme zodpovědnost za inovace a rozvoj trhu. Zkoumáme nejnovější trendy a možnosti jejich využití v praxi. Takto se připravujeme na budoucí změny a příležitosti k dalšímu rozvoji. Pro naše zákazníky to znamená, že kombinujeme osvědčená i velmi inovativní řešení, která jim dlouhodobě poskytují vysoký užitek.

AV_MEDIA_hodnota_lide

Lidé

Jsme si vědomi, že náš úspěch a možnost naplňovat potřeby našich zákazníku závisí na znalostech, schopnostech a týmové práci našich lidí. Proto usilujeme o pracovní prostředí, které vedle orientace na výkon vede i odbornému růstu, vzájemnému respektu, a podpore pramenící ze společných výsledku.

AV_MEDIA_hodnota_intergrace

Integrace

Stále máme na mysli, aby naše systémy pomáhaly uživatelům dělat jejich práci účinněji. Proto integrujeme různé technologie a jejich ovládání, aby práce s nimi byla snadná a praktická. Věříme, že technika má lidem uvolňovat ruce ke kreativní práci a účinné komunikaci.

AV_MEDIA_hodnota_prosperita

Prosperita

Za práci, která naplňuje potřeby našich klientů, očekáváme odpovídající odměnu. To nám umožnuje budovat a rozvíjet naše klíčové kompetence i zajistit dlouhodobou perspektivu našim zaměstnancům i klientům.

Jak šel čas

1992

Vstupujeme na trh

Společnost AV MEDIA vznikla na podzim 1992 a v počátcích se soustředila na představování a prodej/pronájem nových přístrojů.
1993–1997

První zaměstnanci a rostoucí obrat

Firma dosahuje obratu 55 milionů Kč a spojuje síly s firmou DataVision Multimedia.

1998

Interaktivní tabule pro školy

Partnerství z roku 1998 se SMART Technologies, lídrem v oblasti výroby interaktivních tabulí.
2000–2001

Vstup do světa eventů

Od roku 2000 jsme tak pronajímali audiovizuální techniku například na počítačový veletrh Invex nebo na akce do hotelů. Nároky ale rostly a firma AV MEDIA postupně začala technicky zajišťovat celé eventy.
2003–2004

Osvojujeme si virtuální realitu, spolupracujeme s Hiltonem

Virtuální realitu jsme si osvojili nejen na eventech, ale přenesli jsme ji i na vysoké školy. V roce 2004 jsme dosáhli velkého milníku – navázání technologického partnerství s Hotely Hilton Prague.

2005

Měníme se v akciovou společnost

Za 13 let jsme vyrostli z „garážovky“ a změnili i právní formu.
2007–2009

Vstup na zahraniční trhy

Ovládáme muzejní expozice i další kulturní místa a děláme je atraktivnějšími – pomocí videí, příběhů a řady šikovných nástrojů. V roce 2008 pronikáme i do zahraničí a to spolupráci s varšavským hotelem Hilton.

2012

Zahájení spolupráce s olympijským výborem

Olympijské parky, Olympiáda dětí a mládeže nebo T-Mobile olympijský běh. Vůbec prvním projektem byl Český dům v Londýně během tehdejší olympiády.
2015–2017

Zakázky pro veřejnou správu a oslava čtvrtstoletí

2020

Hybridní eventy

Doba se mění a AV MEDIA reaguje onlie érou. V Praze jsou postavena 4 profesionální studia.
2022

Slavíme třicátiny

Zajímavosti

Proč AV MEDIA

Písmeno „A“ bylo hned na začátku seznamů, tak mělo pojmenování AV MEDIA praktický význam. Navíc „AV“ je zkratka slova „audiovizuální“ a slovo „MEDIA“ se k podnikání tematicky hodilo.

Jaký byl první byznys plán?

Čísla se kdysi neřešila. Byla vypracována myšlenková mapa, ve které se mapovaly příležitosti – od škol přes ministerstva až po armádu. Počítalo se s tím, že nová technika bude potřebovat školení, aby se povzbudil zájem. Dokonce se plánovalo techniku i zapůjčovat, což v zásadě odpovídá i dnešnímu obchodnímu plánu.

Jaká byla první zakázka?

První zakázka se uskutečnila ještě v roce 1992. Prodal se za asi 3000 Kč ministerstvu zahraničních věcí speciální náhradní kabel k projekčnímu rámečku SHARP, který si (k našemu smutku) pořídili již dřív jinde.

Strategická partnerství

Společnost AV MEDIA EVENTS, a.s. je členem největší event rentalové skupiny ve střední Evropě oneAVteam a důležitým členem globálních skupin AV Alliance a Congress Rental Network

AV MEDIA SYSTEMS, a.s. je aktivním členem globálního uskupení firem působících v oblasti AV integrací GPA.

GPA

Společnosti AV MEDIA SYSTEMS, a.s. a AV MEDIA EVENTS, a.s. jsou součástí holdingové skupiny Visual Communication, a.s.

V rámci mateřské skupiny Visual Communication, a.s. působí dále společnosti GLANCE MEDIA a CinemaNext, s.r.o.

Jsme členem

Společnost AV MEDIA SYSTEMS, a.s. je členem renomovaných profesních organizací:

Společnost AV MEDIA EVENTS, a.s. je členem významných oborových asociací:

Odborné certifikace

AV MEDIA SYSTEMS, a.s. je mimo jiných certifikací držitelem kompetence Microsoft Silver Communications a kvalifikovaným členem programu HP Partner One s titulem HP Silver Partner, Cisco Premier Partner.

Dodržujeme standardy

av_media_o_nas_standardy_ISO9001 av_media_o_nas_9 av_media_o_nas_standardy_ISO_45001 av_media_o_nas_standardy_zelena_firma

Jaké řešení hledáte vy?

Spojte se s námi a my pro vás vymyslíme to nejlepší.