Od návrhu po poprodejní péči

Od návrhu k řešení
DALŠÍ KROK

1.Návrh

Poradíme vám, jak zařídit prostory nové i jak zrekonstruovat či dovybavit stávající učebny. Navrhneme na míru to nejlepší audiovizuální řešení od A do Z. Vypracujeme studii, projektovou dokumentaci i hodnotovou nabídku.

2.Projekt

Projekt je důležitou součástí každé realizace. V průběhu každého komplexního řešení, na jehož konci je plně funkční systém audiovizuální techniky, má projektová dokumentace svoji nezastupitelnou roli. Slouží jako podklad kompletní realizace a jasně definuje rozsah, funkcionalitu, návaznosti na ostatní profese, potřebnou stavební připravenost a předpokládaný objem investičních nákladů

3.Realizace

Dbáme na precizní provedení instalace do nejmenších detailů. Spolehlivě zrealizujeme navržené řešení díky profesionálnímu týmu odborníků, kteří neustále zvyšují své kompetence v daném oboru.

4.Školení

V případě zájmu nabízíme také školení zaměřené na prezentační dovednosti či metody výuky s moderními ICT prostředky.

5.Poprodejní péče

Prodejem a instalací zařízení naše spolupráce nekončí. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, ale máme pro vás připravenou řadu nadstandardních servisních služeb, aby vás technika nikdy nenechala na holičkách.

Reference

Jaké řešení hledáte vy?

Spojte se s námi a my pro vás vymyslíme to nejlepší.

Buďte neustále v obraze!

Sledujte naše sociální sítě a neuteče vám žádná novinka.