Zahájení veletrhů a slavnostního otevření nového Kongresového sálu s kapacitou 650 sedících osob se ujala ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, radní pro kulturu a památkovou péči hlavního města Prahy Jan Wolf a předseda představenstva ABF Pavel Sehnal.

AV MEDIA se stala partnerem areálu PVA EXPO PRAHA, který uspokojí požadavky každého organizátora i návštěvníka. Pod jednou střechou najdete veškeré zázemí – restaurace, kavárny, šatny, odpočinkové zóny, press centrum, business centrum, konferenční sály s kapacitou 30 a 150 osob. 

Novinkou roku 2015 je Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 míst k sezení. Dvoupodlažní prostor Vstupní haly II s komfortním vstupním prostorem, velkorysým foyer s galerií a vlastním kongresovým sálem nabízí místo pro konání kongresů, konferencí, školení nebo firemních večírků, koncertů a jiných společenských akcí. 

Profesionální audiovizuální technika

AV MEDIA vybavila kongresový sál o kapacitě 650 míst moderní audiovizuální technikou s řídicím systémem AMX. Ten umožňuje intuitivně ovládat nejen projekci a ozvučení, ale i osvětlení sálu a do budoucna bude ovládat další technologie, jako zastínění, klimatizaci apod. Sál je vybaven velmi kvalitní širokoúhlou HD projekcí o rozměrech 3 x 10 metrů, včetně kompletního vybavení pro plný komfort řečníka. Stačí si přinést prezentaci třeba na flashdisku a začít přednášet. Mobilní podium lze podle požadovaného rozmístění sálu umístit jak na šířku, tak na délku. Atmosféru celé akce je možné regulovat pomocí řízených LED stropních svítidel a scénického bílého nasvícení podia. Udrží pozornost návštěvníků a zároveň je neoslňuje. Vestavěné reproduktory JBL VRX se systémem Line Array umožňují posluchačům dopřát opravdu kvalitní poslech celé konference, případně koncertu. Pro nadstandardní technické požadavky klientů, je sál vybaven systémem úchytných bodů pro věšení.

O PVA EXPO PRAHA v Letňanech:

PVA EXPO PRAHA v Letňanech je nejmodernějším a největším veletržním areálem v hlavním městě ČR. Multifunkční prostory nabízí využití nejen pro pořádání veletrhů, ale také výstav, konferencí, sportovních akcí, koncertů, divadelních představení nebo firemních večírků. Předností areálu je moderní vybavení, které umožňuje v areálu pořádat i technicky náročné akce z odvětví průmyslu, velmi dobrá dopravní dostupnost a velkokapacitní parkoviště.