Za slavnostního předávání Czech Event Awards jsme si pyšně odnášeli tři krásné sošky "Evy" za první místo! Vyhráli jsme v kategorii Technický dodavatel roku a party Jaggermeister Undecover Games byla oceněna hned dvakrát - jako Nejlepší B2C Guerilla marketing a Nekonvenční event. Náš Retail Summit dostal krásné druhé místo v kategorii Konference a kongresy, ve které byla obrovská konkurence.

Kromě prvního místa v kategorii Technický dodavatel roku získala společnost AV MEDIA ještě další dvě první místa a jedno druhé. V kategorii B2C Eventy - Guerilla marketing zvítězil projekt s názvem Undercover Games 2 realizovaný pro značku Jägermeister. Pro sérii těchto eventů společnost zajišťovala veškeré AV technologie a zároveň se podílela na návrhu a designu celé akce. Cílem série párty navržených v konspiračním stylu bylo zachovat přítomnost značky Jägermeister v rámci specifické subkultury, ale zároveň oslovit i široké publikum. To se povedlo velmi inovačním způsobem prostřednictvím náznaků s využitím aplikace Snapchat. Za své velmi netradiční provedení získal projekt i Speciální cenu pro nekonvenční event.

Druhé místo v kategorii B2C Eventy - Konference a kongresy obhájila jedna z nejlepších retailových networkingových platforem v EU - Retail Summit, jejímž posláním je iniciovat inspirativní vystoupení českých a zahraničních podnikatelů, manažerů a expertů a diskuzi o možnostech a podmínkách podnikání na středoevropském trhu. Pro tuto akci zajišťovala AV MEDIA veškeré audiovizuální technologie a za tento projekt dokonce získala letos v březnu 1. místo v mezinárodní soutěži  InAVation Awards v kategorii Live Event

Czech Event Awards (CEA) je národní soutěž o nejlepší počiny v oblasti event marketingu, jejímž cílem je ocenit mimořádné eventové projekty, nadstandardní služby dodavatelů a výjimečné osobnosti, a přispět tak ke zvýšení významu event marketingu v České republice. Pořadatelem a vyhlašovatelem letošního, již druhého ročníku soutěže byl Event Marketing Association Czech Republic, o.s. ve spolupráci se společností Event&promotion s.r.o.