Zamyslete se. Kolikrát se v minulém týdnu pokoušeli kolegové nebo návštěvníci ve vaši jednací či zasedací místnosti o neúspěšné sdílení obsahu z firemního notebooku, tabletu nebo dokonce chytrého telefonu? Pokud je číslo vysoké, nejste v tom sami.

Nezávislé průzkumy se shodují, že minimálně 40% dotazovaných se setkalo u více než poloviny schůzek s technickými problémy, jak sdílet připravený obsah. Nelze se proto divit, že se společné schůzky, porady či workshopy zbytečně protahují nebo jsou jejich účastníci s průběhem nespokojeni. Ptáte se, jak to souvisí s bezdrátovou prezentací?

 

Tip: Přejděte na bezdrátovou prezentaci – ušetříte čas, zvýšíte produktivitu a kolegové budou spokojeni.

Bývaly doby, kdy ideálním řešením pro sdílení obsahu stačilo uložit soubory na konkrétní místo ve firemní síti a ty současně otevřít s pevně umístěného PC v jednací místnosti. Pro dnešní firemní schůzky je tato forma sdílení nedostačující. Využití firemních personálních zařízení v podnikovém světě se neustále zvyšuje. V roce 2014 byl podle IDG Enterprise podíl aktivně využitých mobilních zařízení během jednání 66% a tabletu 43%. Tato čísla se každým rokem zvyšují a jasně naznačují, jak je důležité přijmout změnu v možnostech sdílení digitálního obsahu.

 

Tip: Vyberte řešení pro bezdrátovou prezentaci, které zajistí maximální uživatelský přínos, jednoduchost a bezpečnost.

Prozkoumejte aktuální možnosti tzv. bezdrátové firemní prezentace. Na trhu jsou spotřebitelská rozhraní, jako např. Apple AirPlay nebo Google Chromecast nicméně pro využití ve firemním prostředí v návaznosti na spolehlivost produktu a zabezpečení sdílených informací doporučujeme zvolit bezdrátové profesionální AV nástroje Barco ClickShare, který si lze prakticky vyzkoušet na pobočkách AV MEDIA nebo požádat o jejich zapůjčení. Mezi další bezdrátové profesionální AV nástroje lze zařadit Crestron AirMedia, nebo Extron ShareLink.

  

Barco ClickSahre, Crestron AirMedia a Extron ShareLink.

Tip: Umožněte zaměstnancům používat během prezentací, porad nebo workshopů jejich firemní zařízení – notebook, tablet a chytrý telefon.

„Barco ClickShare nám řeší připojení starších počítačů bez HDMI výstupu k projektoru. ClickShare je snadný na obsluhu a lze s nim sdílet i obsah z mobilních zařízení. Cena se nám během prvního seznámení zdála vysoká, ale ClickShare prostě a jednoduše funguje. ClickShare je jednoduchý na ovládání a nejen z tohoto důvodu zvažujeme jeho nasazení do dalších jednacích a zasedacích místností," doplňuje Lukáš Čada, Country IT Manager, SCHOTT ČR, s.r.o.

Při výběru bezdrátových prezentačních řešení, zvažte následující otázky:

  • Potřebujete připojit více uživatelů současně?
  • Dovolím externím účastníkům připojení k Wi-Fi síti?
  • Jak důležité je zabezpečení vašeho obsahu?
  • Potřebuji prezentovaný obsah nahrávat?
  • Potřebuji sdílený obsah sdílet na více místech?
  • Jaké softwarové platformy jsou podporovány?
  • Mohu do prezentovaných podkladů přidat anotace?

Bezdrátová prezentace díky Barco ClickSahre, Crestron AirMedia nebo Extron ShareLink se stane nositelem vašeho nového byznysu.

Zařídíme pro vás bezdrátovou prezentaci