AV MEDIA se stala oficiálním partnerem soutěže Česká Miss 2016. Poprvé v historii tak budou moci fanoušci volit také nejkrásnější dívku v soutěžní kategorii Česká Miss Technologie. Vyhlášení vítězky proběhne v průběhu slavnostního finálového galavečera 2. dubna 2016 v Obecním domě.

Volba probíhá prostřednictvím aplikace na facebookové stránce Česká Miss Technologie 2016 a fanoušci mohou své favoritce posílat až 5 hlasů denně do 1. 4. 2016. Hlasující mohou vyhrát smartphone v hodnotě 5 000 Kč nebo jedno z 10 triček Česká Miss s vlastnoručním podpisem vítězky Česká Miss Technologie 2016.

Vítězce Česká Miss Technologie 2016 předají zástupci společnosti AV MEDIA, a.s. hlavní cenu - Centrum domácí zábavy a komunikace v hodnotě 100 000,- Kč.

Vliv moderních technologií v současném světě je neodmyslitelný. „Dnes již malé děti vyrůstají obklopeny moderními technologiemi a mladí lidé je využívají zcela přirozeným způsobem,“ uvádí k nové soutěži Tomáš Přáda, marketingový manažer AV MEDIA a doplňuje: „Myšlenka propojení moderních technologií s krásou a vznik nové soutěže v rámci Česká Miss 2016 nás velmi zaujala, neboť technologie už dávno nejsou doménou pouze mužů, ale užitek i radost v nich nacházejí i krásné dívky.“