Společnost AV MEDIA, AV technologický partner hotelu Marriott, představila první digitální flipchart v ČR.

V rámci Dne otevřených dveří Prague Marriott Hotelu v Praze, který se konal v úterý 7. dubna 2015, prezentovala společnost AV MEDIA několik AV technologií a mezi nimi také digitální flipchart SMART kapp. Exkluzivně při této příležitosti AV MEDIA představila úplnou novinku na trhu – digitální flipchart SMART kapp. Prezentující kreslí na sklokeramickou desku fixem. Jednobarevné čáry a poznámky se okamžitě přes Bluetooth přenášejí do mobilního zařízení vybaveného aplikací (pro iOS či Android). Aplikace i tabule umožňují průběžně snímat a ukládat aktuální stav flipchartu do pdf či jpeg digitálního formátu.

Z aplikace lze dalším účastníkům odeslat e-mailem odkaz, přes který se v internetovém prohlížeči připojí a mohou taktéž on-line vzdáleně sledovat poznámky z flipchartu a ukládat si je podle potřeby. Další výhodou oproti papíru je aktivní zapojení všech účastníků meetingu a průběžná digitalizace poznámek do pdf, jejich distribuce ostatním a samozřejmě šetření papíru. V nabídce je SMART kapp 42“ v přípravě je i velikost 84“, která poslouží jako tabule na šířku. Další informace o digitálním flipchartu naleznete zde.


V rámci Dne otevřených dveří si návštěvníci mohli prohlédnout a vyzkoušet digitální interaktivní displej SMART Board od společnosti Smart Technologies, zařízení ClickShare pro bezdrátovou prezentaci nebo širokoúhlou Polycom CX5100 kameru pro vzdálenou týmovou spolupráci v prostředí Lync/Skype for Business, která dovoluje přehlédnout celou místnost. Na dni otevřených dveří Marriottu si účastníci mohli mimo jiné vyzkoušet virtuální registraci a práci s QR kódy a seznámit se s dalšími AV technologiemi.