Hilton Prague byl oceněn jako nejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě v rámci udílení ocenění Business Traveller Awards 2014 již pátým rokem za sebou!

Hotel Hilton Prague, jehož hrdým partnerem je již od roku 2004 AV MEDIA, byl již pátým rokem po sobě jmenován nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě v rámci udílení cen Business Traveller Awards 2014. Business Traveller Awards patří již více než 20 let k předním oceněním v oblasti firemního cestování. Výsledky jsou založeny na hodnocení čtenářů časopisu a byly ověřeny nezávislým auditem. Toto ocenění je považováno za měřítko výjimečné kvality v oboru.

Michael Specking, generální ředitel hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town řekl: „Jsem velmi pyšný na to, že Hilton Prague znova získal tak respektované ocenění. Fakt, že jsme byli jmenováni Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě již čtvrtým rokem po sobě jen svědčí o konzistentní špičkové úrovni služeb poskytovaných našim hostům a obchodním partnerů. Mé díky patří především všem členům týmu Hilton Prague, kteří se o to usilovnou prací zasloužili, a také všem, kteří pro nás hlasovali.“ 

Hotel Hilton Prague nabízí flexibilní prostory pro konání akcí a konferencí vhodné pro výstavy a gala večeře, jako jsou Kongresový sál až pro 1 500 delegátů nebo společenský sál Hilton Grand Ballroom, který pojme až 650 hostů. K dispozici je také 37 multifunkčních zasedacích místností a salonků, které jsou ideální pro menší akce. Plně vybavené Business centrum nabízí vysokorychlostní a bezdrátové internetové připojení, asistentské služby a nejmodernější technické vybavení včetně profesionální podpory. Zkušení šéfkuchaři navrhnou a zajistí menu pro každou příležitost, cateringové služby hotelu lze využít jak v jeho prostorách, tak mimo něj.