Virtuální konference pro školy inspiruje, jak zůstat v současné době v kontaktu i na dálku.

Stávající situace není pro školy jednoduchá a musí hledat řešení a cesty, jak negativní dopad karanténních opatření omezit. Proto školní segment AV MEDIA přišel s novým konceptem virtuální konference pro školy, kde společně s partnery představuje řešení a technologie, které mohou výuce pomoci. Konference je živě vysílaná z nového oneAVstudia, kde jsou přítomni moderátoři a pozvaní hosté. Účastníci se mohou na konferenci připojit z bezpečí a pohodlí domova, zhlédnout tipy jak na vzdálenou komunikaci mezi učiteli a žáky, online výuku i příklady dobré praxe od ředitelů a lektorů. 

Proč také udělat virtuální konferenci? 

Pokud potřebujete i nadále kvalitně a moderně prezentovat, pozvat řečníky, zapojit publikum a zůstat ve spojení se zákazníky, klienty, partnery či se svou komunitou, virtuální konference je to pravé řešení.  

Jak na virtuální konferenci? 

Naše studio přizpůsobíme vašim představám a společně vymyslíme koncept tak, aby konference splňovala veškeré vaše požadavky. Od technického řešení, přes nábytek až po finální grafický design studia. K nám na Harfu pošlete pouze moderátora a ostatní řečníky konference už odbavíme vzdáleně z jejich působiště. Variantou je samozřejmě i přítomnost vystupujících osobně ve studiu, kdy si je moderátor zve v přímém přenosu k sobě a vysílá se tzv. moderovaný rozhovor. Možností, jak konferenci dostat k vašemu publiku je několik. Živě ze studia přes Webex, Facebook, nebo můžeme některé příspěvky zaznamenat předem a odbavit je až při vysílání.  

Jak pozvat účastníky?  

Zašlete pouze pozvánku s instrukcemi či odkazy pro připojení, které vám předáme a účastníci se na konferenci připojí z pohodlí své kanceláře nebo domova bez nutnosti kamkoliv jezdit. A abyste je během vysílání konference opravdu zapojili, můžeme zajistit i interakci s publikem jako je hlasování, dotazy, kvíz apod.  

Jak připravit své materiály k prezentaci? 

Náš tým vám předem dá veškeré návody pro vytvoření prezentací k odbavení, instrukce k připojení, tipy k vystupování ve studiu a vše je předem odzkoušeno, abychom se při živém přenosu vyhnuli případným komplikacím.