Na velkou poptávku po vysokém rozlišení za hranice 4 K reagujeme dokoupením dalšího unikátního grafického procesoru BARCO E2 Tri-Combo, který máme jako jediní ve střední Evropě.

PROČ JSME RÁDI, ŽE HO MÁME? A PROČ POTŘEBUJETE JÍT ZA HRANICE 4 K?

Procesor BARCO E2 Tri-Combo odbaví i ty největší LED obrazovky přímo v místě konání eventu. Pracuje v prostředí “Life management”. To znamená, že dostane živý obsah vygenerovaný na místě akce, ať už z kamer nebo jiných zdrojů signálů, rovnou na obrazovku. Můžeme tedy snímat obraz živě například z několika konferenčních míst a vše přenášet najednou do hlavního sálu. Vytvoříme tak velké video stěny, které se dají živě ovládat a zaujmou publikum prostřednictvím obrazových efektů jako zvětšování nebo zmenšování obrazů, nebo jejich přesun během akce. Tyto efekty znáte z obsahů, které byly vytvořeny dopředu v grafickém studiu. Výhoda „Life management“ systému je flexibilita obrazového designu během vaší akce. Procesor disponuje velkým množstvím obrazových vstupů i výstupů.

Dokoupením a upgradem stávajících jednotek dnes disponujeme třemi kusy tohoto modulárního multi-obrazového grafického procesoru, který podporuje rozlišení 4 K v obnovovací frekvenci 60 Hz. Většina zařízení s označením 4 K pracuje pouze s obnovovací frekvencí 30 Hz. Při 60 Hz frekvenci se obraz obnoví 60krát za vteřinu, u 30 Hz pak pouze 30krát za vteřinu. Proto tento procesor díky dvounásobné obnovovací frekvenci zaručí velmi kvalitní a plynulý obraz. Rozlišení 4 K je u velkých zobrazovacích ploch v dnešní době nutností. U projekce na velkou LED stěnu je rozdíl mezi rozlišením FullHD a 4 K velmi výrazný. Teoreticky bychom ho mohli přirovnat k rozdílu mezi SD a FullHD u domácích televizí. Více o rozlišení 4 K si můžete přečíst na našem webu ZDE.

Vzhledem k tomu, že velikosti LED stěn posouváme díky vám zákazníkům do stále větších rozměrů, jeden 4 K obraz nám nestačí a musíme jít za jeho hranice. Jeden procesor E2 Tri-Combo odbaví až 5 obrazů 4 K a věřte nebo ne i to je někdy málo. Pro tyto případy můžeme jednotky kaskádově spojit a navýšit počet obrazových 4K60P výstupů na 10 nebo 15. Takové obrazové plochy už opravdu nikdo nepřehlédne a pokud jsou doplněny vysokým rozlišením, bude vaše akce naprosto jedinečná.

Ať už potřebujete prezentovat různé zdroje videosignálů, chcete vytvořit vlastní „živé“ rozvržení obrazu při probíhající akci anebo jen chcete největší video stěnu s nejkvalitnější obrazovou kvalitou, tento procesor je správná volba. Navíc díky naší kvalifikované obsluze zaručíme kvalitní průběh vaší akce.

Když k procesorům Barco E2 Tri-Combo zahrneme ještě čtyři kusy procesorů BARCO S3-4 K a 3ks ovládacích konzolí BARCO EC-50, kterými také disponujeme, můžeme se pochlubit největším počtem 4 K grafických střižen ve střední Evropě.

Více informací na stránkách výrobce ZDE

Video: https://youtu.be/kkO1QgjTK5A