Co má klasický papírový flipchart, magnetická tabule, stolní rotační vizitkář a vytáčecí telefon společného? Jsou to nástroje včerejška. Dnes je na řadě SMART Kapp, se kterým lze okamžitě psát, kreslit a zachycovat myšlenky z porad, prezentací, workshopů nebo operativního brainstormingu.

Vaše poznámky v podobě textu, náčrtku nebo jednoduchého vizuálního schématu lze okamžitě převést do JPG nebo PDF formátu a online sdílet na mobilní chytrá zařízení, stejně tak na PC nebo notebooky. SMART Kapp jednoduše nahrazuje neefektivní digitální fotografování vytvořeného zápisu z klasické tabule nebo papírového flipchartu.

Současně řeší nekonečné a zbytečné přepisování poznámek do papírového poznámkového bloku. SMART Kapp zapojíte do elektrické zásuvky a můžete okamžitě pracovat. Není nutná žádná součinnost s IT oddělením. Celý článek naleznete zde. Se SMART Kapp se již brzi budete moci blíže seznámit v AV MEDIA, a.s., Pražská 63, Praha 10. Vyplňte regsitrační formulář nebo kontaktujte naše obchodní konzultanty.