Manažeři si stále častěji kladou následující otázky. Jak zvýšit produktivitu, flexibilitu a dovednosti zaměstnanců? Jak efektivně komunikovat a spolupracovat se vzdálenými týmy, kolegy, partnery a zákazníky? Jak snížit náklady spojené s firemním cestováním zaměstnanců?

Komunikace na dálku v podobě řešení DATAVIS a CISCO Speaker Track 60 kamerou mění zažité zvyklosti, jakými zaměstnanci uvnitř, ale i navenek komunikují v každodenním pracovním, ale i soukromém životě mezi kolegy, partnery a zákazníky. Není to žádná věda používat nástroje určené pro efektivní týmovou komunikaci a spolupráci. Připojte se mezi spokojené uživatele řešení DATAVIS.

Místnost s řešením DATAVIS je určena pro střední a velké firmy a organizace veřejné a státní správy. Místnost aktivně využijete během jednání mezi vzdálenými skupinami či jednotlivci. Díky nejmodernější AV a IT technologiím budou vaše porady, brainstormingy a skupinová jednání mnohem zajímavější a kreativnější. Jednoduché a intuitivní ovládání celé místnosti umožňuje zaměstnancům věnovat se pracovnímu sdělení a aktivní týmové spolupráci.

Vybavení místnosti lze změnit dle potřeb a požadavku zákazníka. V případě zájmu si rezervujte prohlídku popsané místnosti v sídle společnosti AV MEDIA, a.s., Pražská 63, Praha 10 nebo na pobočce AV MEDIA, a.s., Bohuňova 10, Brno.

      

  • Řízení: Dotykovým panelem řídíte veškerou AV a IT techniku v místnosti. Ovládat lze i další technologie např. osvětlení, žaluzie nebo klimatizaci. Na panelu se zobrazují přednastavené pracovní scénáře např. možnost výběru prezentace, videokonference nebo jednání. Navolením scénáře se automaticky spojíte s konkrétní pobočkou.

      

  • Audio: Snímání čistého zvuku z místnosti zajišťují mikrofony, které jsou zapuštěné v desce stolu. Mikrofonní pole umístěné za dvojicí automaticky se pohybujících kamer CISCO Speaker Track určuje, z kterého místa přichází zvuk a v kombinaci s detekcí tváře zabere jedna z kamer do snímaného obrazu právě hovořícího účastníka.

   

  • Interaktivita: Uprostřed stolu je interaktivní SMART Podium, které je propojeno s pevným prezentačním počítačem. Přes interaktivní pódium prezentujete připravené firemní podklady např. Word, Excel, PowerPoint, bílou tabuli nebo CAD výkresy… a současně do těchto podkladů zanášíte digitální poznámky a připomínky.

   

  • Video: Srdcem místnosti je videokonferenční kodek od společnosti CISCO umožňující přenos obrazu v rozlišení fullHD 1080p kvalitě díky dvojici velkoplošných LCD displejů s úhlopříčkou 65”. Současně lze sdílet datové podklady z osobních notebooků a dvou přípojných míst. Do místnosti lze připojit i externí obraz dokumentové stropní kamery.

   

  • Akustika a osvětlení: Zadní, případně i přední stěnu lze obložit speciálními akustickými panely zabraňující nežádoucímu odrazu zvuku. Zároveň se panely mohou potisknout logem a názvem společnosti. Důležitá je také barevnost použitých komponent v místnosti. Barvy v místnosti jsou sladěné v různých odstínech černé, modré a šedé, což je příjemné pro uživatele konference a zároveň vhodné pro dostatečně kontrastní snímání obrazu kamerami. Místnost lze vybavit i elegantním na míru vyrobeným stolem, ke kterému se usadí vedle sebe až 5 osob.

Kontaktujte naše obchodní konzultanty nebo se registrujte na inspirativní setkání Inspired Collaboration http://www.avmedia.cz/emailing/inspired/index.html