Zapomeňte na mobilní telefony a vyzkoušejte systém multi-kanálové komunikace Green-GO.

Propojte celý svůj tým

Zejména na větších eventech se neobejdete bez spolehlivého zařízení, díky kterému propojíte celý organizační tým. Jedním z největších benefitů systému Green-GO je, že umožňuje vytvořit až 32 kanálů a 250 skupin. Svou komunikaci tak můžete rozdělit na jednotlivé týmy a konverzaci držet pouze v relevantních skupinách. Celkem můžete zapojit až 3000 uživatelů.

Systém je velmi variabilní, můžete být připojeni přes drátový beltpack, například v odbavovací režii,  nebo bezdrátový beltpack, který vám umožní volný pohyb. Beltpacky jsou osazeny barevným OLED displejem, který usnadňuje orientaci uživatele při směrování komunikace na správná místa. Režisér akce rozdává své požadavky do týmu ze své stolní stanice, osazené konfigurovatelnými tlačítky a displejem, která dovoluje rychlé spojení na předem definované skupiny a osoby. 

Myslete na bezpečnost

Systém Green-GO není závislý na GSM signálu operátorů, což přináší hned několik výhod. Tou asi nejdůležitější je vyšší bezpečnost na velkých akcích. V momentech, kdy jsou operátoři přetíženi a z normálního zařízení se nedovoláte ani na tísňové linky, systém Green-GO díky vlastní bezdrátové síti funguje bez jakéhokoliv omezení. Svou síť si navíc můžete vytvořit i v místech, kde GSM signál vůbec není, třeba i v podzemí.

Spolehněte se

Tento systém multi-kanálové komunikace nemá centrální jednotku. To znamená, že kdyby jakékoliv zařízení z celého řetězce přestalo fungovat, na celou komunikaci to nebude mít žádný vliv. Na Green-GO se proto můžete spolehnout.

Systém Green-GO využívá PoE (Power of Ethernet) a je tedy napájen po datovém síťovém kabelu bez nutnosti speciálního napájecího kabelu. K systému se dají připojit i klasické interkomy typu Party line a nebo vysílačky Motorola. Čímž rozšíříte okruh lidí, kteří mohou spolu komunikovat.

O kvalitě systému Green-GO vypovídají i prestižní ceny Innovation Awards, Best Debuting Product of the Year a Rock our World Award z LDI v Las Vegas. Neváhejte a vyzkoušejte systém Green-GO na svých eventech!