AV MEDIA Vás jako hlavní technologický partner SIGNAL festivalu zve na velkolepou podívanou, která v loňském roce přilákala téměř 250 000 návštěvníků! 16. - 19. 10. v Praze

Jedná se o největší přehlídku světelného umění v České republice, kdy se ve veřejném prostoru představí vrchol audiovizuálního umění. Zcela zdarma! Velkolepé videomappingové projekce a světelné instalace s technikou od AV MEDIA můžete obdivovat na těchto lokacích:

  • Městská knihovna na Mariánském náměstí, jejíž fasádu promění Australští mágové The Electric Canvas y v jedno gigantické plátno, kam promítneme animované epizody spojené s kouzlem a posláním místa.
  • Michnův palác na Kampě, který se opět stane jediným videomappingem ve 3D od tureckého kolektivu autorů Nerdworking. Abstraktní poezie linií, ploch a iluzivních prostorů nadchne každého návštěvníka.
  • Střelecký ostrov, který ovládne korejsko-britské duo Kimchi & Chips. Autoři ve vzduchu vytvoří pomocí speciálního systému zrcadel a milionů kalibrovaných, protínajících se paprsků světelné fantomy.
  • Karlův most, kde vytvoří tvůrčí studio R/FRM spolu s umělcem Janem Nálepou originální projekt využívající techniku mapování obrazu na objekt. Svou skrytou kompozici odhalí socha sv. Kajetána na Karlově mostě.
Aktuální informace o festivalu naleznete na: www.signalfestival.com
Sledujte nás na Facebooku a podívejte se na záznam z loňských videomappingů na našem YouTube.