Profesionálnější zvuk na vašich akcích!

V AV MEDIA EVENTS umíme nainstalovat gigantické LED stěny, postavit venkovní zastřešená pódia, zajistit dechberoucí osvětlení, ale nyní k tomu disponujeme i adekvátním ozvučením!

Díky line array systémům NEXO STM dokážeme zajistit dostatečný výkon, variabilitu, skvělé pokrytí auditoria a špičkovou čistotu zvuku od komorních akcí, po velké letní festivaly s mezinárodní účastí!

NEXO LINE ARRAY REPRODUKTORY:

Nabízíme tři line array systémy, všechny jsou vhodné na vnitřní i venkovní akce:

  • NEXO GEO S8 – disponujeme 24 ks reproduktorů, tento systém je skvělý na ozvučení menších akcí, jako jsou firemní večírky, akce v klubech, koncerty v divadlech.
  • NEXO STM M28 - disponujeme 24 ks reproduktorů, střední line array systém je vhodný pro konference a menší halové koncerty.
  • NEXO STM M46 - disponujeme 24 ks reproduktorů, které jsou doplněné o basový modul B112. Tento systém je vhodný pro velké koncerty a festivaly (ekvivalent systému L-acoustic K2).


Velikou výhodou těchto ozvučovacích systémů je modularita a bezproblémové použití na velkých indoorových i outdoorových akcích.  Ať už se jedná o sportovní akci, hudební festival nebo konferenci s auditoriem v řádech tisíců osob, náš proškolený tým techniků se postará o kvalitní výsledek.

 

 

 

 

 

 NEXO REPORODUKTORY řady PS (26 ks):

Tento typ reproduktorů je vhodný k ozvučení konferencí a menších akcí. Výhodou je jednoduchá instalace a použití. Nejen že nabízíme několik typů těchto reproduktorů (PS8, PS10R2, PS15R2) navíc nabízíme i originálními držáky, se kterými je možné zavěšení na truss konstrukci ve vertikální i horizontální poloze.