Pronájmové oddělení AV MEDIA nabízí pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show a venkovní projekce na budovy.

Sledujeme nejnovější trendy a neustále doplňujeme pronájmový sklad o novou techniku, díky které Vám dokážeme navrhnout netradiční řešení a Vašim hostům dopřát dokonalý zážitek.

Na jaře jsme mimo jiné pořídili tyto zajímavé produkty:

  • 20 kusů „bezrámečkových“ displejů NEC o uhlopříčce 55“. Displeje jsou ideální pro vytvoření působivých videostěn ve velmi vysokém rozlišení. Díky digitální distribuci signálu přes Display Port, jsme schopni zobrazit i 4K signál bez dalších přídavných komponent. Systém a přídavné senzory umožňují dodatečnou kreativitu v zobrazovaném obsahu. Jedinečný zabudovaný senzor NFC v kombinaci s novou aplikací NEC pro systém Android snižuje čas potřebný pro instalaci a údržbu, což je obzvláště užitečné v případě větších instalací. Více se o tomto produktu dočtete zde.
  • 4 kusy ultralehké a tenké displeje Samsung 82“, které jsou alternativní náhradou za bezrámečkové stěny o rozměru 2x2 moduly. Díky tomuto displeji již není potřeba obraz skládat, můžeme využít pouze jeden krásný a velký displej. Samotná instalace displeje je velmi jednoduchá, dá se jak zavěsit na stěnu, tak postavit na stojan. Rozlišení je samozřejmě ve fullHD 1920 x 1080. Více se dočtete zde.
  • 2 kusy kamery Panasonic AW-HE130K s ovládací konzolí AW-RP120G. Jedná se dálkově ovládanou full HD kameru s trojicí nových, nízkošumových 1/3“ MOS senzorů produkujících fantastický obraz i při nízké úrovni osvětlení. Hlavním přínosem kamer je jejich dálkové ovládání, což umožní umístit je do míst, kam by se klasická kamera nedostala. Tím získáme ideální záběry z míst, kde by kameraman rušil diváky. Navíc přidává řadu revolučních novinek, např. streamování HD videa v normě H.264 až do rozlišení 1080/60p při datovém toku 25 Mbps. Více se dočtete zde.
  • Světelný pult MA DOT2  XL-F, poslední model ovládacího světelného pultu od firmy MA, ideální pro malé a středně velké projekty a akce. Pult je vybaven třemi 7“ dotykovými obrazovkami a zvládne až 4096 DMX kanálů. Pro komunikaci s okolím používají standardní DMX a nechybí ani ArtNet, sACN nebo firemní dot2Net. Více se dočtete zde.
  • velký displej pro časomíru DSAN, pokud má prezentující na svou prezentaci omezený čas, nemůže se již vymlouvat, že přehlédl časomíru s odpočtem, který mu udává zbývající čas. Na naše nové displeje s číslicemi o výšce 10 cm uvidí opravdu všichni. Zařízení umí fungovat také jako hodiny a jeho celková velikost je 53.5cm x 14.6cm x 7.6cm.

Kompletní katalog pronájmové techniky je k dispozici zde.