Pronájmové oddělení AV MEDIA nabízí pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show a venkovní projekce na budovy.

Sledujeme nejnovější trendy a neustále doplňujeme pronájmový sklad o novou techniku, díky které Vám dokážeme navrhnout netradiční řešení a Vašim hostům dopřát dokonalý zážitek.

V první polovině roku 2016 jsme pořídili velké množství moderní AV techniky. A tady je malá ochutnávka těch největších novinek na našem skladu:

  • 250 m2 LED obrazovky Absen A3 Pro, která je ideální volbou pro Vaše indoor eventy, ať už se jde o výstavy, veletrhy, koncerty, konference nebo tematické parky. Absen A3 Pro se postará o dokonalý obraz za všech podmínek a díky vysokorychlostnímu snímkování (až 2000 snímků za sekundu) ji lze použít i pro živé televizní přenosy. LED stěnu je možné poskládat do různě velkých modulů a FULL HD rozlišení získáte už při rozměru cca 7,5 x 4,2 m. Obrazovku je navíc možné zavěsit, postavit na zem i zaintegrovat do výstavního stánku.
  • 100 m2 outdoor LED obrazovky DCU6, která patří k moderním reklamním nosičům s on-line změnou obsahu. Lze ji skládat do libovolných tvarů i velikostí a vytvořit tak zcela individuální a originální řešení, které splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Zcela jistě oceníte více než 281 bilionů barevných odstínů včetně manuálního, poloautomatického i zcela automatického nastavení jasu. Vysoká obnovovací frekvence minimálně 400Hz se stará o extrémně stabilní obraz, který můžete bez problému snímat HDTV kamerami a digitálními fotoaparáty s rychlou závěrkou. 
  • první jednočipový laserový projektor Panasonic RZ 670 s vysokým světelným výkonem dosahujícím 6500 lumenů, který je naprostou jedničkou ve své kategorii. Oproti konvenčním projektorům májí ty laserové o mnoho jasnější reprodukci barev – až o 230 %. Funkce geometrické úpravy Vám umožní promítat i na zakřivené nebo nepravidelně tvarované plochy. Díky laserovému zdroji světla v projektoru se rozšiřuje instalační flexibilita a projektor je připraven na projekci v atypických polohách jako portrét mód apod. Zde si můžete přečíst více.
  • grafické přepínače signálu Barco S3-4K Event Processor a Analog Way ASC3204-4K, které Vám umožní vytvořit nevšední podívanou v jediném kompaktním řešení. Oba mají 12 vstupů a 4 výstupy a podporují edgeblending. Více informací si o nich můžete přečíst na stránkách společností Barco a Analog Way.

Kompletní katalog pronájmové techniky je k dispozici zde.