AV MEDIA EVENTS přináší unikátní řešení pro široké využití a komunikaci nejen v době současných omezení.

Aktuální situace a veškeré opatření v důsledku nemoci COVID-19 je pro mnohé subjekty na trhu zkouškou a mnozí se učí, jak komunikovat se svými zákazníky či partnery online. Proto jsme nezaháleli, a díky širokému technickému zázemí a přístupu našich profesionálů vám přinášíme efektivní řešení v podobě multifunkčního studia, které je lokalizované v naší zkušebně na Harfě. 

oneAVstudio lze využít k příležitosti prezentace, firemního jednání, tiskové konferenci, TV studia, podcastu, gala eventu nebo například koncertu. 

Nabízíme 6 základních typů řešení studia, které je koncipováno nejen pro osobní účast přímo ve studiu, ale díky online komunikačním nástrojům jako Skype, Webex apod. se mohou živě připojit další účastníci z venčí. oneAVstudio je vybavené naší nejmodernější AV technikou a dle vašich individuálních požadavků jsme schopni ho přizpůsobit specifickým představám či můžeme sestavit prémiové studio přímo u vás.    

Nejen za těchto složitých okolností vám chceme být dobrým partnerem při realizaci vašich eventů a těšíme se na první společné projekty! 

 Kontaktujte nás: +420 724 444 163, +420 724 437 819 nebo na oneavstudio@avmedia.cz