Ideální náhradu za bezrámečkovou stěnu o rozměrech 2x2 moduly nabízí tenký displej Samsung 82". Využití nalezne nejen na výstavním stánku!

AV MEDIA začíná používat na design expozice a výstavní stánky tenký displej Samsung 82“, který je ideální náhradou za bezrámečkové stěny o rozměru 2x2 moduly. Díky tomuto displeji již není potřeba obraz skládat, můžeme využít pouze jeden krásný a velký displej. Samotná instalace displeje je velmi jednoduchá, dá se jak zavěsit na stěnu, tak postavit na stojan. Rozlišení je samozřejmě ve fullHD 1920 x 1080.

Z pohledu umísťování obrazových displejů se držíme následujícího pravidla:
  • Obraz do šíře 2 metry: Nejlepší volbou na výstavních expozicích je displej Samsung 82“, případně Panasonic 85“ nebo Panasonic 103“. Výhodou je jeden displej, fullHD rozlišení a velmi pěkný design.
  • Obraz pro šíři 2 - 4 metry: Ideální volbou jsou bezrámové displeje. Používáme displeje s úhlopříčkou 42“ nebo 46“. Obraz je tedy skládaný z několika displejů v celkovém fullHD rozlišení.
  • Obraz od šíře 4 metry: Ideální technologie na expozicích je 4mm LED stěna, která nabízí vysoký jas a kontrast, velmi dobré rozlišení (od šířky obrazu 7,5 m již fullHD). Nespornou výhodou je velmi jednoduchá instalace. V případě nízké pozorovací vzdálenosti či nároku na vysoké rozlišení obrazu používáme bezrámečkové displeje.

KONTAKTUJTE NÁS