Jsou tu první letošní novinky pro vaše eventy – patří mezi ně high-endový audio systém Syva od L-Acoustics a laserové projektory RZ21K od Panasonicu.

Jako každým rokem se i letos dočkáme mnoha novinek v našem rentalovém skladu. Tou asi nejvýraznější bude LED stěna s možností ohnutí až 15° na obě strany, o které vám více řekneme v průběhu dubna. Tento měsíc vám představujeme jednu audio novinku v podobě dlouho očekávaného audio systému Syva od L-Acoustics a také naše nové laserové projektory Panasonic RZ21K, které jsou naprostou jedničkou ve své kategorii.

Audio systém Syva od L-Acoustics zaujme na první pohled svým elegantním vzhledem. Díky kompaktnímu rozměru by se mohlo zdát, že se jedná o reproboxy  pro menší prostory, avšak opak je pravdou – jde o revoluční, vysoce výkonný systém, jehož zvláštností je patentem chráněné uspořádání měničů nazvané „colinear source“. To má směrovost 140° x 26° (+5/-21°) a výjimečné pokrytí s dosahem až 35 m. Syva je tak výbornou volbou pro korporátní akce, módní a obchodní show, stejně jako pro ozvučení amfiteátrů a větších sálů. Moderní, elegantní design se skvěle hodí i do salónků. Je to řešení, na které tento svět již několik let čekal a z našeho pohledu se velmi povedlo. Boxy Syva stavíme na zem, či pódium, ale je možné je montovat na zeď, tyč, nebo i zavěsit.

Video novinkou na našem skladě jsou další projektory s laserovým zdrojem světla a rozlišením WUXGA (1920x1200). Loňské modely RZ670 (6000 lumenů) a RZ 970 (9000 lumenů) doplňuje Panasonic RZ21K. Jsou naprostou jedničkou ve své třídě a vynikají především vysokým jasem a živými barvami. Projektory s laserovým zdrojem světla trpí méně na znečištění optické cesty světla a na snižování světelného výkonu z důvodu stárnutí klasických výbojkových lamp. To znamená, že vždy dostanete projektor s deklarovaným výkonem! Další výhodou je možnost instalace projektoru v jakékoli poloze bez obavy z poškození zařízení. No a na závěr jde o nejekologičtější projektor od Panasonicu se svítivostí 20 000 lumenů.