Praha, 28. července 2014

Sloučení skladových prostor a pronájmového technického zázemí AV MEDIA a ProMoPro zajistí nejen rychlejší odbavení, ale i lepší služby zákazníkům.

Během léta se technické pronájmové oddělení společnosti AV MEDIA stěhuje do nových prostor. Přemístění do Průmyslového parku Harfa na Praze 9 reaguje na růst oddělení, ke kterému došlo zejména po loňském odkoupení 100% podílu ve společnosti ProMoPro. Rozšíření portfolia pronajímané audiovizuální techniky vyžadovalo i rozšíření a sloučení skladovacích prostor obou firem.

Nové skladové zázemí má dvojnásobný prostor oproti současnému stavu obou firem dohromady a disponuje lepšími podmínkami pro logistiku odbavování zakázek, což je s ohledem na narůstající obrátkovost techniky a potřebu odbavovat větší zakázky velmi žádoucí. Zároveň nabízí dostatečný prostor pro testování moderních systémů řešení. Prostor lze využít i pro reálné předvedení rozměrnějších technologií, projekcí, light designu, scénografie, dekorací, obsahu a mnoho dalšího.

„Lepší zázemí a snazší dostupnost jednotlivých audiovizuálních komponentů umožní rychleji uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Přestěhování a sloučení skladů představuje důležitou kvalitativní změnu v přípravě akcí pro naše zákazníky, kdy se nám podařilo výrazně zvýšit efektivitu provozu pronájmových služeb. Díky novému zázemí se může technický tým naplno věnovat potřebám klientů.“ dodává Miroslav Šedivý, vedoucí provozu.

Průmyslový park Harfa se nachází na jednom z nejlépe umístěných míst Prahy 9. Lokalita je snadno a dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem a oproti starým skladovým prostorám je lépe dostupná z centra města.

Nová adresa skladů a technického zázemí AV MEDIA: 
Průmyslový park Harfa 
Poděbradská 540/26 
190 00  Praha 9

MAPA