Společnost AV MEDIA, leader na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice, se od 1. března letošního roku stane oficiálním dodavatelem audio-vizuálních služeb pražského Paláce Žofín. Oba partneři tak navážou na dosavadní neformální spolupráci a společně budou usilovat o zatraktivnění paláce Žofín jako místa pro významné společenské události.

Novorenesanční palác Žofín je jedním z nejvýznamnějších architektonických skvostů Prahy, ve kterém se konají důležitá společenská setkání, kongresy, koncerty či plesy. Spolupráce Agentury NKL a AV MEDIA je založená právě na společné vizi unikátních eventových řešení. Po již dokončené modernizaci osvětlení palác získá nové ozvučení a v dalších měsících se můžeme těšit i na změny scénické a světelné.

„Rádi bychom Žofínu nabídli špičkový servis, modernizaci technologií a podporu prodeje. Zároveň se díky optimalizaci logistiky budeme snažit zachovat příznivé ceny akceptovatelné na českém trhu,“ uvedl Jan Kubinec, obchodní ředitel pronájmů AV MEDIA. Tato česká společnost působí na trhu s audiovizuálními technologiemi již 25 let a ročně zajistí přes 2000 akcí v ČR i v zahraničí.