Zažít rodinu jinak – 5. lampionová benefice Řeka přání 22.11.2018

Světelný happening s účastí známých hereckých osobností proběhne ve čtvrtek 22.11.2018 v čase 17-18:30 na nábřeží Vltavy u Mánesova mostu na Malé Straně. Centrem Prahy poplují lampiony, které ponesou přání dětí z dětských domovů, například:

 "Chtěla bych zažít aspoň jeden den, kdy budem všichni jako rodina spolu." Petra z DD, 14 let

Letní dům vede děti z dětských domovů, aby překonávaly životní překážky a nevzdávaly se svých snů. „Každý lampion, který přijdete na Vltavu rozsvítit, znamená naději pro jejich sny,“ zve na benefici ředitel Letního domu Jan Bárta.

 Akci doprovodí živá světelná projekce na budovu od zahraniční výtvarnice Frances Sander, divadlo Toy Machine, HAMM jazz a ohnivá show skupiny Infinotos.

 Za ozvučení a osvětlení akce a za projekci na budovu děkujeme hlavnímu partnerovi akce - společnosti AV MEDIA, a.s.

 Občerstvení na akci zajišťuje mnoholetý partner Letního domu společnost Sodexo s.r.o.

„Jsme hrdí, že jsme opět součástí lampionové benefice Řeka přání, která rozsvítí listopadový večer a že se můžeme podílet na pomoci dětem z dětských domovů, ať už finanční nebo cateringovou podporou. Náš Sodexo tým ji připravuje s láskou a nadšením na každou akci Letního domu,“ sděluje Andrea Kašová, Senior Marketing Manager CZ&SK, Sodexo s.r.o. a dodává: „Každý den se Sodexo stará o tisíce lidí v ČR, proto náš claim Služby pro kvalitní život, není jen pouhým výrazem, ale naším závazkem, jak zlepšovat kvalitu života pro každého.“

Beneficii lze podpořit i z tepla domova, a to drobným finančním darem prostřednictvím našeho webu www.letnidum.cz. Tisíc korun zaslal nedávno Ondřej Šimek se vzkazem: "Je mi ctí být jednou malinkatou kapkou v řece, kapkou v Řece přání! Ať se Vám daří…"

Akci organizuje: Letní dům, z.ú.

Letní dům je nablízku dětem z dětských domovů již od roku 1997. Podporuje také pěstounské rodiny a pomáhá rodinám v tíživé životní situaci.

Více na www.letnidum.cz 

Video z loňského ročníku