Ve dnech 15. – 18. října 2015 se noční ulice a budovy Prahy opět rozzáří světelným uměním. AV MEDIA se stala technologickým dodavatelem této významné akce.

Třetí ročník festivalu SIGNAL nabídne po čtyři říjnové večery dvacítku instalací a videomappingů včetně velkolepé sférické projekce, představí jednosměrnou trasu, která vylepší návštěvníkům festivalový zážitek a nedělní podvečer věnuje rodinám s dětmi. Instalace se budou spouštět každý den v 19 hodin a podívat se na ně budete moct vždy až do půlnoci.

AV MEDIA se stala technologickým dodavatelem této významné akce a postará se o technologické zajištění celé řady instalací. Naším tipem je určitě instalace Nimbes od Joanie Lemercier. Půjde o dechberoucí patnáctiminutovou audiovizuální show promítanou na vnitřek speciální kupole na Klárově. Další výjimečnou instalací, kterou určitě zařaďte do svého itineráře, je Videomapping The Dive od Petra Krejčíka, který bude vytvořený a míru rokokové fasády paláce Kinských na Staroměstském náměstí.

Nenechte si ujít festival, který se během svých prvních dvou ročníků stal nejnavštěvovanější kulturní akcí v České republice!

Další informace o festivalu se můžete dočíst na webových stránkách.