Současné i budoucí trendy - zejména z oblasti produktů, systémů a nástrojů společnosti Microsoft, představí významní čeští i zahraniční odborníci na již 14. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty, TechEd-DevCon 2016. Počítačová škola Gopas jej připravila na termín 16. - 19. května a bude opět probíhat v prostorách multikina Premiere Cinemas v OC Park Hostivař.

TechEd-DevCon není jen odborná konference – je již tradiční možností potkat se s IT odborníky, kapacitami a kolegy z oboru a konzultovat aktuální problémy. Tato jedinečná událost na české IT scéně vznikla spojením konferencí TechEd a DevCon (Technical Education & Developer Database Conference). Stejně jako v předcházejících letech bude konference nejen informativním setkáním, ale také tradičním fórem pro setkání špičkových IT odborníků z České republiky i ze zahraničí a odborné veřejnosti. Široká paleta přednášek, prezentací a workshopů bude tematicky rozdělená podle oborů a jednotlivé aktivity budou probíhat v několika sálech souběžně.

Témata konference budou opravdu pestrá, protože rok 2016 přinesl nové verze produktů Hyper-V, Systém Center VMM, SharePoint a SQL Server. Nebudou chybět ani přednášky zaměřené na Windows 10, ASP.NET Core a další.

Obsah konference bude zaměřený na novinky v oblasti IT, její účastníci ale budou moci ocenit také praktické využití nejnovějších technologií v audiovizuální oblasti. Dlouholetým partnerem konference TechEd-DevCon, který ji technicky zajišťuje, je společnost AV MEDIA - lídr na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Tato společnost opakovaně získává za svůj inovativní přístup a vnášení nových trendů do českého prostředí nejrůznější oborové ceny, nedávno se například stala vítězem mezinárodní soutěže InAVation Awards v kategorii Live Event.

Informace o programu přednášek, mluvčích a doprovodném programu budou průběžně doplňovány na stránkách konference na www.teched.cz. Zde je také možné se na konferenci registrovat.