Držet krok s eventovým průmyslem určitě není jednoduché, proto vám přinášíme výběr nejzajímavějších evropských veletrhů (a jednoho amerického), na kterých byste určitě neměli chybět.

1. IBTM WORLD

28.-30.11.2017

BARCELONA, ŠPANĚLSKO

Anglické spojení „Last but not least“ platí o ibtm world dvojnásob. Veletrh ibtm world, který se pravidelně koná na konci roku, patří mezi hlavní světové oborové MICE veletrhy. Do Barcelony se sjíždí více než 15 000 profesionálů z oblasti kongresového průmyslu, aby navázali nové obchodní vztahy s více než 3 000 vystavovateli z celého světa. Na ibtm nikdy nechybí ani bohatý program plný zajímavých přednášek o posledních trendech v eventovém průmyslu. A networkingových akcí budete mít ve své aplikaci tolik, že nebude vědět, na kterou jít dřív. A to už přece stojí za to. 


2. IMEX

16.-18.5.2017

FRANKFURT, NĚMECKO

Téměř 13 000 návštěvníků a více než 65 000 naplánovaných obchodních schůzek – to jsou statistiky IMEXu, jednoho z největších MICE veletrhů na světe. Podobně jako na ibtm, i během IMEXu se můžete těšit na přednášky, které se od rána do večera konají paralelně v několika sálech. Zklamaní rozhodně nebudete ani širokou nabídkou networkingové akcí.

 

3. INTERNATIONAL CONFEX

1.-2.3.2017

Londýn, UK

International Confex je veletrh proslulý svým nabitým inspirativním programem. V březnu se v Londýně pravidelně scházejí event manažeři z celého světa se zástupci venues, dodavateli a potenciálními klienty. Kromě showcase se můžete těšit i na mnoho přednášek o posledních trendech v eventech.

4. WORLD EDUCATION CONGRESS 

19.-22.6.2017

Las Vegas, USA

Nejprestižnější akce největší globální MICE asociace MPI – to asi mluví za vše. Las Vegas je možná trochu z ruky, ale podívat se na novinky v eventovém průmyslu ve Spojených státech bude určitě stát za to. Nejedná se o kongres v pravém slova smyslu. Tradiční přednášky a workshopy jsou doplněny o zajímavé networkingové aktivity a showcase festival.

5. EUROPEAN MEETINGS AND EVENTS CONFERENCE

5.-7.3.2017

Granada, Španělsko

Pokud se vám nechce létat přes oceán na World Education Congress, tak pro vás MPI připravuje i jednu evropskou akci - European Meetings and Events Conference. Na jejich webu se můžete dokonce podívat na některé přednášky z minulého ročníku.

Našich Top 5 eventů pro event profesionály už znáte. Velmi rádi uslyšíme nějaké tipy od vás! Napište nám a podělte se.