Těsně před finálovým večerem dvanáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2016 jsme pro vás připravili jedinečnou možnost podívat se do zákulisí příprav tohoto galavečera.

Na vlastní kůži jste se tak mohli přesvědčit o tom, jak přistupujeme k potřebám našich zákazníků, jaké technologie na pronájmech využíváme a jaká řešení přinášíme. Společně jsme nahlédli do tajů přenosového vozu, povídali jsme si o unikátní scéně v Obecním domě, o režii, prošli jsme si zákulisí včetně šaten a přípraven a u kamerového jeřábu na balkoně jsme odpovídali na vaše dotazy. Některým se dokonce poštěstilo potkat i finalistky České Miss, které soutěžily o korunku krásy.

Velkolepé scéně, kterou jste měli možnost vidět jako jedni z prvních, vévodilo neuvěřitelných 180 m2 naší nové LED stěny s vysokým rozlišením. Celkem bylo zapotřebí přes 35 tun materiálu, techniky a technologie od AV MEDIA, našich partnerů, subdodavatelů a dalších složek celé technické produkce. Více si o celé realizaci můžete přečíst v našich referencích.

Moc děkujeme za vaše podněty ze zpětné vazby, které byly až na pár drobností zcela pozitivní. Zkušenosti nás posouvají dál, pro příště už víme, že musíme vytvořit menší skupinky. Ve zpětné vazbě jste nám dali najevo, že se vám podobné akce líbí, proto se budeme i nadále snažit přinášet vám inspiraci, užitek i radost!