Požadavek na jednotný model poskytování služeb pro zákazníky po celém světe vedl před deseti lety k založení GPA - Global Presence Alliance.

To, co původně začalo jako malá skupina angažovaných a spolupracujících integrátorů, se postupně rozvinulo do největší světové sítě systémových integrátorů, která poskytuje standardizovaná, jednoduchá, kolaborační řešení v celosvětovém měřítku.

„Když jsme zakládali GPA, věděli jsme, že děláme něco důležitého, ale co se podařilo za deset let, je opravdu velkým krokem v před,“ vysvětluje Julian Phillips, Whitlock EVP a zakladatel organizace. „Členové GPA nejsou jen obchodními partnery. Jsou součástí globální komunity, která spolupracuje na inovacích a dodávkách vynikajících služeb pro moderní pracoviště.“

GPA již deset let investuje do unikátního portfolia standardů, infrastruktury a služeb, které dále rozvíjí a vylepšuje. Globální spolupráci umožňuje členům aliance spolupracovat a poskytovat jednotné služby.  Tento unikátní mechanismus poskytování služeb překonává geografické i kulturní hranice a přináší jistotu, efektivitu firmám hledajícím důvěryhodné partnery pro dlouhodobá strategická partnerství.  

„S pokračujícím zjednodušováním uživatelské zkušenosti a technologií zákazníci stále více oceňují hodnotu, kterou jim GPA nabízí při řešení jejich potřeb, jako zajištění a podpora produktivity a efektivnosti v globálním měřítku,“ říká Byron Tarry, výkonný ředitel GPA. „Využíváme diverzity mezi našimi členy a jsme přesvědčeni, že tímto krokem dochází ke snižování rizika, podpoře inovací a optimalizaci výsledků oproti jiným modelům poskytování služeb.“

Kromě členského summitu, kulatého stolu se zákazníky a diskusí s klíčovými partnery, můžete na veletrhu InfoComm od GPA očekávat několik překvapení. Dvacet osm členů se těší na oslavu úspěchů a přípravu plánů na dalších 10 let v AV rychle se rozvíjejícím odvětví.

„S partnery GPA z celého světa se setkáváme každý rok, abychom prověřili nejlepší praktické zkušenosti určené pro zákazníka, jemuž poskytujeme smysluplní služby jako jeden globální tým,“ říká John „Jack“ Steinhauer, Whitlock EVP. „Budování globálních lidských zkušeností s regionální znalostí je jednou z oblastí, která nás za posledních 10 let odlišuje.“

Setkání GPA začíná 2. června a bude probíhat po celý týden veletrhu InfoComm. Zákazníci a technologičtí partneři jsou vítáni. Mohou se zapojit do budoucího plánování a zúčastnit se různých zajímavých akcí a prezentací v Las Vegas.

O Global Presence Alliance

Global Presence Alliance je konsorcium privátně vlastněných integrátorů audiovizuální a kolaborační technologie, kteří dodávají řešení a poskytují podporu globálním zákazníkům jako jedna organizace. Naši členové, které spojují společné hodnoty a pracovní závazky v rámci GPA B.V., nabízejí tisíce odborníků, kteří dodržují stejná pravidla a postupy po celém světě. Zákazníci GPA mají jistotu, že pracují s lokálními specialisty ve své zemi pod dohledem manažerů globálního programu. Společně přinášíme technologickou strategii, jednotné hodnocení, integrace a non-stop řízenou podporu. Naše globální AV se nachází v Holandsku, kde byla organizace založena. Členové GPA nabízí servisní a předváděcí inspirace po celém světe. Více se dozvíte na www.global-presence.org.