Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí přeškolení a pro ředitele není jednoduché vybrat si to správné DVPP pro svou školu. Čemu byste při výběru školení měli věnovat pozornost?

1) Výběr správné šablony
Nabízíme školení, která se orientují na klíčové oblasti jako je čtenářská, matematická gramotnost, cizí jazyky, inkluze, nebo školení pro mateřské školy. Zvolte si školení v rozsahu 16 až 32 hodin a prostudujte si podrobné anotace na portále v sekci Vzdělávání.

2) Kvalita školení
Školení má svou odbornou pedagogickou část, část nástrojů
a technologií a část metodickou. Naše školení jsou akreditována MŠMT. Po absolvování obdrží účastník školení platný certifikát splňující podmínky zadání Výzvy_EU šablony pro ZŠ a MŠ.

3) Odbornost
Každé školení sestavil speciální autorský tým složený z odborníka
na dané téma ve spolupráci s učitelem-lektorem z praxe. Školení vedou lektoři, kteří jsou sami pedagogy a budou s Vámi sdílet své zkušenosti z každodenní praxe.

4) Využitelnost v praxi
Při tvorbě školení jsme kladli důraz především na odbornost autorů a lektorů a praktické využití získaných poznatků v každodenní výuce. Vše co si na školení osvojíte, můžete přenést do výuky a vyzkoušet
se svými žáky.

5) Ke školení obdržíte učební materiály, které nabízí pedagogům množství zdrojů a užitečných odkazů do výuky. Pedagog tak může tyto materiály využívat i po skončení školení a neustále se k nim vracet.

6) Každé školení se snažíme co nejvíce přizpůsobit požadavkům školy.

7) Cena školení je sestavena tak, aby Vám zbyly prostředky
na vybavení, nákup pomůcek a další potřeby školy.

8) Využijte praktickou ochutnávku školení formou on-line webinářů, které nabízíme zdarma. Více na http://www.veskole.cz