Steve Jobs prohlásil: „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“

I v dnešní době inspirujeme sebe a naše zákazníky. Vytvořili jsme za sedm dnů multifunkční virtuální oneAVstudio. Realizujeme již první virtuální prezentace, konference, zasedaní a galavečery. Testujeme další praktické novinky. Sledujeme nové možnosti využití virtuálního světa. Hledáme další zajímavé scénáře a příběhy. Pojďte se podívat, co aktuálně nabízíme.

PREZENTACE: Neustále máme potřebu něco prezentovat. Většinou kolegům na jednáních, obchodním partnerům nebo se musíme postavit před větší publikum na konferenci. Ne vždy to jde podle plánu jako nyní. My jsme však na tuto situaci připraveni. Prezentujte své aktuální příběhy již dnes a bude se o vašem produktu nebo firmě mluvit. V digitálním světě totiž vyhrává ten, koho vidíte a slyšíte.

KONFERENCE: Nemůžeme sice stále organizovat konference, ale můžeme vám uspořádat konferenci virtuální. Výjimečná sdělení, která potřebujete komunikovat svým zákazníkům, obchodním partnerům nebo konkrétní sociální komunitě, si mohou všichni v klidu vychutnat z pohodlí domova. Vaše individuální požadavky jsou pro nás výzvou. Rádi přesahujme nemožné a baví nás realizovat konference i dnes.

ZASEDÁNÍ: Nezáleží na tom, kde se nacházíte, ať už pracujete z domu, na úřadu města, kraje, státu, nebo zřizovaných organizací, případně krizového štábu, IZS a zdravotnického zařízení. Nejdůležitější je, že můžete organizovat operativní virtuální zasedání/schůze a okamžitě řešit organizační záležitosti tak, jak to aktuální situace vyžaduje. Bez potřeby cestování a tím zvýšeného zdravotního rizika a hlavně ihned.

TALKSHOW: Potřebujete uspořádat talkshow, vyhlásit soutěžní výsledky nebo představit a vzdát hold výjimečným osobnostem? Ukažte veřejnosti své příklady na poli podnikání, zábavy či vzdělávání, které mohou ostatní inspirovat. Vaše sdělení nemusí probíhat jen jednostranně. Využijte interaktivní technologie, které umožní udělat z vašeho talkshow zážitek. Uchovat si můžete záznam z proběhlé akce a sdílet jej například na sociálních sítích atp.

Potřebujete komunikovat se svými zaměstnanci, kolegy, zákazníky nebo fanoušky. Využijte naše oneAV studio. Kontaktujte naše obchodní konzultanty obchodnici.integrace@avmedia.cz