Zachovejte nám přízeň..

Vážení přátelé, 

i když se říká, že naděje umírá poslední, bohužel se nám v letošním roce díky pandemii COVID-19 nepodařilo uspořádat tradiční setkání CINEMA CZECH. Jsme tedy velice rádi, že jsme měli možnost ve spolupráci s Asociací provozovatelů kin, uspořádat první on-line konferenci s názvem Virtuální kino a představit vám tak horké novinky. V rámci  konference jsme vám ukázali nejen technologické novinky, ale zaměřili jsme se i na ANTI Covid řešení pro kina, na možnosti finanční podpory kin ze strany státních institucí a řekli jsme si, jak předejít potížím s vypnutou DCI technologií. Živě ve studiu jsme přivítali hosty Jana Bradáče z FALCONU a Martina Poštu z APK. Věříme že pilotní díl Virtuálního kina byl prvním ze série on-line setkání, které budou následovat. 

Jsme velice rádi, že jste se tohoto setkání zúčastnili. Budeme velice rádi, pokud nám sdělíte své postřehy z konference na email libuse.pitelkova@avmedia.cz. 

Manuál pro dlouhodobě vypnutou DCI techniku naleznete zde

Na www.cinemanext.com/dcp  naleznete testovací video. 

Nestihli jste začátek konference? Chcete si připomenout zajímavá témata? Na celý záznam konference se můžete podívat zde