Využijte podzimních akcí, které pro vás připravila AV MEDIA společně s jedním z leaderů videokonferenčního trhu, společností Polycom.

Uvažujete již delší dobu o výměně své zastaralé videokonferenční jednotky či VoIP telefonů za moderní přístroje s plnou podporou a aktualizacemi firmware? Až do 31. prosince 2016 máte možnost využít nabídky zvýhodněné ceny v programu Trade-In. Vaše staré zařízení jednoduše ekologicky zlikvidujete a můžete si užívat kvalitního HD spojení s prvotřídním zvukem např. s jednotkami Polycom RealPresence Group či s VoIP telefony řady VVX či Soundstation. A pozor! Trade-In program se netýká pouze starších zařízení Polycom, uplatnit jej můžete i na funkční zařízení dalších výrobců!

Za akční cenu můžete také do konce roku 2016 pořídit Polycom RP Group Promo Bundle, zahrnující moderní videokonferenční kodek Polycom Group 500 (s kamerou 4x nebo 12x zoom), dotykovým ovládacím panelem Polycom RP Touch a licencemi pro FullHD hovory a interoperabilitu se S4B/Lync. Získáte kvalitní řešení pro vzdálenou komunikaci s nejvyšší možnou obrazovou i zvukovou kvalitou, navíc s jednoduchým uživatelským rozhraním a možností provázání s firemní Microsoft platformou. Kontaktujte naše obchodní konzultanty.