Polycom představuje nový inovativní pohled na současný trend Collaboration řešení určených pro Skype for Business v podobě audio konferenčního zařízení Polycom RealPresence Trio.

Polycom RealPresence Trio podtrhuje již několik let prezentovanou úzkou spolupráci s Microsoft a plně si zaslouží označení jako „collaboration smart hub“. Designově vychází z legendární řady Soundstation, ze které zachovává především důraz na skutečně ohromující kvalitu zvuku (3 mikrofony s pokrytím do 6-ti metrů), dotykové ovládání (5’’, 1280x720), možnost připojení k VoIP ústřednám (open SIP a Skype for Business) a především o doplnění Visual+ umožňující sdílení prezentace a přenosu videa - pouze jeden obrazový kanál. Samozřejmostí je podpora Bluetooth (funkce hlasitého telefonu např. pro mobilní zařízení či laptop), načítání kontaktů z LDAP, NFC, Wi-Fi  či PoE napájení.

 

S Polycom RealPresence Trio se můžete prakticky seznámit během individuálních ukázek v prostorách AV MEDIA, Pražská 63, Praha 10 nebo během inspirativních setkání na Inspired Collaboration nebo si domluvte zapůjčení přes naše obchodní konzultanty.