Aby organizace inovovaly a rostly, potřebují objevit novou firemní kulturu založenou na pozitivních pracovních zkušenostech, jenž aktivně propojuje všechny lidi a přitahuje nové talenty.

Jak zapojit všechny zaměstnance s jednoduše navrženými komunikačními a prezentačními technologiemi, které vyhovují nejen požadavkům skupinové spolupráce, ale i samostatné hluboké práce? Během inspirativního setkání představíme nejnovější trendy moderních kancelářských prostor. Současně si prohlédneme zcela nové kancelářské prostory společnosti Deloitte

LIDÉ, kancelářské PROSTORY a moderní TECHNOLOGIE

=

FIREMNÍ KULTURA

  • Změna kancelářských prostor může být jednou z nejúčinnějších investic, kterou může organizace podniknout, aby podpořila nejen firemní kulturu, ale i výkon a angažovanost zaměstnanců. 
  • Pracovní prostory mohou v lidech vyvolávat nadšení nebo strach, soustředění nebo rozptýlení, spolupráci nebo izolaci. Lidé v organizaci jsou motorem, který zvyšuje příjmy a konkurenční výhodu. 
  • Změny na pracovišti představují příležitosti, jak pozitivně ovlivnit budoucnost firmy a obchodní výsledky, zejména pokud je návrh kancelářských prostor v souladu s firemní kulturou, cíli a procesy. 
  • Při účinném využití změn a nasazením správně zvolených technologii se kancelářské prostory stanou nejlepším zprostředkovatelem otevřené komunikace, týmové spolupráce a kreativního myšlení.
  • Lidé potřebují kancelářské prostory, ve kterých se budou cítit bezpečně a svobodně. Takové pracovní prostředí umožňuje vytvářet smysluplné zázemí pro týmovou spolupráci, hluboké individuální přemýšlení a rozvíjení nových nápadů a inovací. Další informace se dozvíte na inspirativní akci "Pravda o životě v kancelářích" v nových prostorech společnosti Deloitte.