AVM_EVLS_2021_10SM903026

EVLS PRAGUE PRO 2021

Z Letňan jsme se tento rok přesunuli do útulnějších prostor Hotelu Hilton Prague.

WhatsApp Image 2021-05-24 at 12.34.20 (4)

Dostihové období vyvrcholilo Velkou Pardubickou

Na závodišti jsme letos byli jako doma. Postarali jsme se o kvalifikace i samotnou Velkou Pardubickou.

2b783dd6bda489893ba4803922c89a63951c1a05

Sportovní léto s AV MEDIA EVENTS

Toto léto jsme si zasportovali společně s vámi! Byli jsme součásti několika velkých sportovních akcí v České republice.

AVM_KVIFF55_261SM905616

Ozářili jsme Karlovy Vary

Podívejte se, jak jsme technicky doplnili několik realizací doprovodného programu nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě – Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary.

20210211_151944

O Jizerské 50 bez diváků

Již tradiční závod v běhu na lyžích se každoročně běží na trati dlouhé přibližně 50 km vedoucí Jizerskými horami.

P2140763

Online z garáže

Nejtěžší závod světa, 7000 kilometrů, vyprahlá poušť, český tým, tři vítězné etapy a čtvrté místo.

TD2

Trenérské dialogy 2020

Pro klienty bylo v tomto roce oneAVstudio velkým útočištěm. Spousta akcí přesunuta do online prostředí se odvysílala právě z Harfy.

i-4gJ2NKp-X3

Bojové podmínky na ME v Judu 2020

Mistrovství Evropy v Judu mělo původní termín konání 28. dubna letošního roku. Vzhledem k situaci se pochopitelně odkládalo, a to na září. Uskutečnit se mohlo ale až o dva měsíce později, v listopadu.

DOPŘEJTE FANOUŠKŮM NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK NEJEN ZE HRY!

Využijte nejmodernější LED obrazovky do haly, fanzóny, nebo na stadion. Ohromte fanoušky světelnou show nebo slavnostním zahajovacím ceremoniálem. Dopřejte spektakulární entrée sportovcům! Naše špičkové technologie dodáváme jak pro lokální sportovní podniky, tak i pro mezinárodní akce pořádané v Česku i zahraničí.

  • Zraku vašim divákům již nic neuteče – díky LED obrazovkám v jakémkoliv formátu zůstanou informovaní na všech sportovních akcích od utkání na stadionu až po veslařské závody.
  • Hvězdná LED brána – Překvapte publikum hned v úvodu a dopřejte sportovcům spektakulární příchod vstupní LED bránou!
  • Vaši sponzoři budou vidět – přidejte kolem okraje hřišť vaší sportovní akce LED mantinely, na kterých promítneme loga či slogany vašich sponzorů a partnerů.
  • Závod s časem – naše BDF LED kontejnery nainstalujeme již za 60 minut! Máte hosty rozprostřené ve velkém areálu? Kontejnery dokážou změnit pozici až o 360°, hosté vás tedy uvidí ze všech stran. Preferujete malé akce? Těm se přizpůsobí naše mobilní LED.
  • Tiskové konference a zasedání – I sportovci rádi vymění dresy za obleky v příjemném prostředí. Vysílat můžete také z jednoho z našich studií.
  • A co bude na obrazovkách? – Cokoliv si usmyslíte! K LED technologii nabízíme i kompletní odbavení obsahu, a to i do přímého přenosu. Obsah nemusíte vytvářet sami, pomůžeme vám s jeho výrobou.
  • Ohromte diváky světelnou show – Připravíme vám ji na začátek, konec, nebo můžete diváky překvapit během přestávky.
  • Wow efekt – Diváci si rozhodně zapamatují vystupujícího hokejistu z mlžného mraku, nebo ohňostroje při zahajovacím ceremoniálu. Rozjasněte celý stadion například atraktivní pyrotechnikou.

INSPIRUJTE SE!

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz