< Zpět

Bezdrátová prezentace

Jiri Platek | 21. 5. 2015

Na poradách se prezentuje, diskutuje, poslouchá, sdílejí se datové digitální podklady, účastníci se zapojují do diskusí, předávají si náměty, nápady, myšlenky a vize.

ShareLink 200 je bezdrátový prezentační nástroj do zasedacích a jednacích místností určený pro zefektivnění spolupráce a komunikace. Je ideálním řešením nejen pro firmy působící v jakémkoliv průmyslovém odvětví.

ShareLink 200 pracuje s různými zařízeními a softwarovými platformami (Windows, Mac, Android, iOS). Sdílené prezentace se zobrazují přes HDMI výstup v rozlišení až 1920x1080 (Full HD). Lze připojit neomezené množství účastníků, přičemž 4 mohou okamžitě sdílet datové podklady z PC, notebooku, tabletu nebo chytrého mobilu na hlavní projekční plochu Připravené podklady lze prezentovat přímo s přenosného USB disku, který lze připojit přímo k zařízení ShareLink 200. Připojení k WiFi je zajištěno díky LAN portu. Signál lze šifrovat díky WEP/WAP/WPA2 zabezpečení sítě. ShareLink 200 může díky zabezpečení firemní sítě vyžadovat od účastníků přihlašovací údaje.   

   

  • Snadné použití. Účastníci porad a skupinových jednání vyžadují jednoduchou a intuitivní obsluhu. Současně je kladen tlak na vyšší produktivitu a efektivitu během jednotlivých jednání. Bezdrátová prezentace zrychluje potřebnou spolupráci mezi jednotlivými účastníky a výrazně překonává standardní formu prezentace.
  • Nižší náklady. Bezdrátová forma prezentace minimalizuje náklady na práci související s pořízením a položením kabelů do kabelových tras pod stolem, v podlaze, ve stěnách a ve stropech. Pracovní prostředí jednací a zasedací místnosti vypadá díky bezdrátové formy komunikace přehledně a komfortně.
  • Rychlejší průběh jednání. Zahájení a průběh jednání je mnohem rychlejší. Současně se do diskuse mohou okamžitě zapojovat další účastníci ze svých firemních mobilních zařízení. Dochází k úspoře času a návratnosti pořizovacích investic.
  • Vzdálená spolupráce. Není důvod se omezovat jen jedním sdíleným obsahem. Bezdrátová forma prezentace umožňuje zapojit dle typu a zvoleného pracovního scénáře minimálně dvě a více pracovních zařízení současně. 
  • Mobilní zařízení. Do bezdrátové formy prezentace lze připojit nejen firemní zařízení v podobě PC a notebooku, ale i tablety a chytré mobilní zařízení.

      

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz