Značky

SMART BOARD displeje jsou vyvíjeny s důrazem na intuitivní ovládání.  

 • SMART BOARD 6000S
  nejvyšší model využívá Chytrý dotyk - automatické rozpoznání dotyku prstem pro ovládání, dotyku popisovačem pro psaní a dotyku pěstí (nebo dlaní, houbičkou) pro mazání digitálního inkoustu. Navíc obsahuje i technologii Pen ID, tedy automatické rozpoznání černého a červeného popisovače. Displej je také vybaven vestavěným mikrofonem, který lze využít pro komunikaci přes některou z platforem. Připojení  Součástí je IQ expierence modul, který umožňuje práci bez připojeného počítače. Přímo v displeji je předinstalovaná Whiteboard, prohlížeč webových stránek, aplikaci pro bezdrátové sdílení obrazu a možnost instalovat další aplikace.
 • SMART BOARD MX
  také nabízí Chytrý dotyk, IQ Expierence včetně práce se SMART Notebook soubory a propojením na Lumio by SMART a to vše za výhodnější cenu než 6000S.
 • SMART BOARD GX
  je základní model řady bez IQ Expierence pro projekty s napnutým rozpočtem.


Microsoft Surface Hu

 • kombinuje interaktivní displej a komunikační hub pro platformu MS Teams, včetně integrace kalendáře. Tomu je přizpůsobeno i ovládání – po zapnutí se objeví přehledná nabídka 3 scénářů – volat přes MS Teams, whiteboard a připojení přineseného PC, tabletu nebo chytrého telefonu. MS Surface hub je vybaven reproduktory, mikrofonem a kamerou.
 • se dodává ve dvou velikostech – úhlopříčka 50“ pro menší týmy, úhlopříčka 85“ pro běžné místnosti.


Samsung Flip

 • v sobě kombinuje interaktivní displej a digitální flipchart s jednoduchým ovládáním. Dodává se ve čtyřech velikostech 55“, 65“, 75“, 85“. Nejmenší velikost umožňuje otočení na výšku a ideální využití vertikálního prostoru digitálního flipchartu. 

Líbí se vám tento produkt?

Spojte se s námi a my pro vás vybereme pro vás to nejlepší.

INTERACTIVE DISPLAY COBAP