Největší laserová projekce v České republice a všeobjímající prostorový zvuk

Unikátní výstava “Bylo nebylo… Van Gogh, Monet, Renoir” je založená na impresionistickém uměleckém proudu a zachycuje dílo významných autorů Van Gogha, Moneta, Renoira, Paula Signaca, Edgara Degase a Bohumila Kubišty. Imerzivní díla podobného typu jsou v současnosti prováděna v řadě měst po celém světě. V Praze však můžete tento zcela nový koncept zábavy a umění vidět poprvé. Na více než 2000 m2 prožijete neuvěřitelný příběh, který vás doslova pohltí. Navíc díky technické flexibilitě se dá tento prostor využít i pro soukromé akce, koncerty a jiné společenské události.

               

“Bylo nebylo… Van Gogh, Monet, Renoir” je první ze série akcí, které chci uvádět ve Foru Karlín. Další kapitoly příběhu Bylo Nebylo… budou postupně stvořeny. V první kapitole jsem se rozhodl upozornit na krásu přírody, která nás obklopuje, tak, jak ji vidělo několik významných malířů impresionistického a post-impresionistického období," říká producent výstavy Serge Grimaux.

Snažíme se hledat nové příležitosti, které nám všem rozjasňují toto nelehké období. Jsme proto velice rádi, že AV MEDIA EVENTS mohla být součástí tohoto jedinečného projektu, jehož výjimečnou atmosféru dotváří největší laserová videoprojekce v České republice a všeobjímající 3D zvuk. 

Výstava je zajištěna i z pohledu bezpečnosti. Všechny zaměstnance i návštěvníky během pobytu v budově monitorují termokamery a další přístroje pro měření tělesné teploty, ve všech prostorách jsou k dispozici dezinfekční stanice a na všechny návštěvníky je apelováno a doporučováno chránit sebe i ostatní nošením roušky atd. 

Výstava je prozatím naplánována do Vánoc. Všichni věříme, že nadcházející období neomezí kulturní a společenské akce, a že tuto úžasnou výstavu budete moci navštívit! Přejeme vám krásný kulturní zážitek!

"Thanks a lot for this very pleasant collaboration. I truly enjoy working with your colleagues. They are true professional and they all shine a great attitude. This leads me to believe we will have many projects together in the future." 
Serge Grimaux, producent výstavy