Od začátku letošního roku máme k dispozici 250 m2 nové LED obrazovky Absen A3 Pro, která nabízí bezkonkurenční kvalitu za příznivou cenu.

Má dokonalé zobrazení detailů, vysokou odbavovací frekvenci pro televizní aplikace, kvalitní použité materiály pro rychlou montáž a snadnou manipulaci, má certifikát pro provoz v EU a vzdálenost obrazových bodů pouhých 3,9 mm. LED stěnu je možné postavit do různě velkých rozměrů, skládáním jednotlivých modulů, které mají 0,5 x 0,5 m.

Během předváděcí akce v našich skladech v Průmyslovém parku Harfa jste mohli obraz na LED stěně porovnávat se seamless technologií. Pokud si nevíte rady, jaká technologie je pro Vás ta správná, neváhejte kontaktovat naše obchodní konzultanty, kteří Vám rádi poradí.

Oficiálního pokřtění naší nové LED stěny se ujaly finalistky jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2016. Obecní dům v Praze se na začátku dubna proměnil v nejkrásnější místo celé České republiky. Finalistky České Miss 2016 se zde ucházely o korunku krásy, kterou si nakonec odnesla Andrea Bezděková. Pro finálový večer byla v Obecním domě postavena velkolepá scéna z dílny architekta Marka Hollého, jejíž součástí byla i naše nová LED stěna o celkové velikosti více než 180 m2. Celkem bylo zapotřebí přes 35 tun materiálu, techniky a technologie od AV MEDIA, našich partnerů, subdodavatelů a dalších složek celé technické produkce. Více si o celé realizaci můžete přečíst v našich referencích.