Vyslyšeli jsme volání našich zákazníků po možnostech stavby velkých LED stěn ve špičkové kvalitě a rozhodli se nakoupit 200 m2 indoor obrazovky Gloshine Legend s roztečí 3,9mm.

Věděli jsme, že potřebujeme další LED obrazovku, a to ve velkém množství. Výběr vhodného produktu měl několik aspektů a nebyl vůbec jednoduchý. Zaměřili jsme se na kvalitu obrazu, mechanické provedení, snadnost manipulace, ochranu zařízení, dodávané příslušenství a samozřejmě cenu. Jednoduchá manipulace hrála důležitou roli. Čím efektivněji jsme totiž schopni LED obrazovku instalovat a deinstalovat, tím více spoříme náklady na práci a můžeme následně zákazníkovi nabídnout zajímavější cenu.

  • Celkem máme skladem 200 metrů čtverečních indoor obrazovky s roztečí 3,9 mm
  • Díly LED stěny k dispozici ve dvou rozměrech: 500 × 500 mm a 1000 × 500 m
  • Většina materiálu je ve větším provedení 1000 × 500 mm. Tím jsme my i naši klienti získali téměř 2× rychlejší instalační čas, to znamená úsporu nákladů práce, která je v dnešní době stále dražší
  • Je osazená tím nejkvalitnějším zpracováním obrazu na našem trhu – Novastar A8+
  • 18bitové zpracování obrazu, otáčení obrazu, nízké obrazové zpoždění

Dokoupili jsme další 4K procesory a také jsme rozšířili portfolio těch pro nižší rozlišení. Novastar vyrobil nový model VX6S, který disponuje větším počtem signálových výstupů. Ty opět šetří našim klientům náklady, jelikož pro zálohování datové cesty nepotřebujeme další zařízení. A nezůstali jsme pozadu ani v oblasti LOW LATENCY a pro nejnáročnější klienty jsme pořídili nový procesor 660 PRO u kterého výrobce deklaruje nulové zpoždění obrazu

Obrazovka je doplněna o kvalitní konstrukci, která zabezpečí stabilní a rychlou stavbu od země.

Konference pro společnost Veolia

Gloshine Legend LED stěna o velikosti 30 × 3 m pro farmaceutickou konferenci v Madridu

Abychom maximálně eliminovali výpadky obrazu na akci způsobené poškozením obrazových prvků během manipulace, nechali jsme všechny moduly zabalit do pěnové ochrany, ve které se vkládají do transportních obalů (casů). Slibujeme si od toho rapidní snížení výpadků obrazových pixelů, které je dnes běžné u všech zobrazovačů tohoto typu.

Každý LED modul je speciálně chráněný pro delší životnost

V této vlně nákupu jsme prozatím vynechali zámky s možností instalace stěny do oblouku. Během tohoto roku však doplníme tento model o rohové panely. To znamená, že budeme schopni nainstalovat stěnu do 90stupňového vnějšího rohu bez viditelného přechodu.

 Více informací na videu ZDE

Jak velkých je 200 m2?

Jako slušně velký rodinný dům či téměř polovina basketbalového hřiště. Takto velkou projekci jsme realizovali pomocí projektorů například pro Cisco konferenci. Nyní jsme schopni stejnou plochu pokrýt novou LED stěnou.

Projekce o velikosti 200m2 pro Cisco konferenci