Neustále se v AV MEDIA EVENTS snažíme sledovat nové trendy, proto jsme pro vás přichystali i tuto novinku – Kinetickou LED stěnu.

Jistě víte, jak může LED stěna s pěkným obsahem katapultovat event do jiných dimenzí. To už ukazujeme běžně v našich realizacích kongresů a konferencí, show i různých předávání cen. Co však umocní zážitek například při slavnostním uvedení nového produktu je právě kinetická LED stěna.

Začátek eventu může proběhnout klasicky – zajímavý obsah na velké LED stěně, publikum soustředěně pozoruje sdělení. LED stěna se otevře a následně dojde k odhalení produktu. Z pozadí za doprovodu světel, hudby a těžké mlhy vyjíždí nový proudový letoun od AERO Vodochody. Výsledkem je velmi efektní entrée.

Foto: AERO Vodochody

Dalším příkladem zajímavého použití je forma brány pro příjezd koní na závodiště během Global Champions Prague Playoffs, prosincového finále parkurové série. 

Prague Playoffs 2019

Foto: Prague Playoffs 2019

V neposlední řadě můžete efekt otevření použít pro slavnostní vstup na scénu pro řečníka nebo jiného významného hosta, tak jak jsme to udělali u našeho dne otevřených dveří – akce „Stvoření Eventu“, když jsme skupinku návštěvníků slavnostně vypustili k prvnímu zážitkovému stanovišti.

Foto: Stanislav Milata pro Stvoření Eventu