Koukáme se do budoucnosti s optimismem

V AV MEDIA EVENTS se díváme do budoucnosti s optimismem, zároveň si uvědomujeme, že v rychle se měnícím světě je nezbytné klást důraz především na inovace. V oblasti pořádání a zajišťování eventů chceme být připraveni na všechny budoucí výzvy, jakou je už nyní např.  udržitelnost, kterou po nás naši klienti stále více vyžadují.

Vzhledem k tomu, že transformace společnosti je komplexní a náročný úkol napříč všemi odděleními, rozhodli jsme se uvolnit ruce výkonnému a obchodnímu řediteli Janovi Kubincovi, aby se mohl plně soustředit na funkci výkonného ředitele a zajistil tak zodpovědnou transformaci naší firmy související s měnícím se odvětvím a výzvami do budoucna.

A protože se u nás v AV MEDIA EVENTS snažíme naše lidi neustále profesně posouvat, s radostí chceme všem oznámit, že novým obchodním ředitelem AV MEDIA EVENTS byl jmenován Michal Maťko, který u nás pracuje na obchodní pozici už více než 16 let. Zeptali jsme se Michala, jak svůj profesní posun vidí on.

"Když jsem před více než 16 lety poprvé otevřel dveře v AV MEDIA, netušil jsem, jak osudové rozhodnutí to bude. Vstoupil jsem do světa skvělých „bláznů“, pro které není jakákoliv výzva problém a nechodí denně do práce, ale za zábavou. Prožili jsme společně za celou tu dobu nespočet momentů, na které jsme opravdu hrdí a které nás posouvají dále jak profesně, tak i lidsky. Nyní dostávám příležitost postavit se do čela tohoto týmu a vést ho k dalším metám."