Naše studia jsou v době virtuálních eventů využívaná téměř denně. Jedno z nich je právě studio Cubex Centrum Praha, které se snažíme neustále vylepšovat. Proto nyní na naše klienty čeká několik novinek a změn, kterými si v posledních dnech prostory prošly.

Začněme zeleným pozadím, na které je možné naklíčovat téměř cokoliv. Statické pozadí vystoupení efektně doplňuje a neruší projev moderátora. Nabízí se ale také možnost dynamického pozadí, které se bude v průběhu prezentace měnit a v divákovi tak probudí pozornost. Celé pozadí se nově zrcadlí i na podlaze studia a působí tak ještě profesionálněji. Celá plocha tzv. „greenscreen“ je zvětšená, a to momentálně na dvanáct a půl metru. Vejde se před ní až šest osob najednou. 

Prezentační plocha je stěžejním prvkem celého studia, proto si o ní ještě chvíli popovídejme. Vzhledem k jejímu zvětšení je možné mít najednou za sebou dva obrazy vedle sebe – prezentace či jiný prvek může být zachován, zároveň se nabízí možnost propojení dalších vzdálených účastníků se studiem. Divák tak může pozorovat moderátora ve studiu, za ním probíhající živé spojení se vzdáleným hostem, a zároveň prezentaci, která díky rozměru obrazovky není nijak přerušena nebo odsouvána.

V neposlední řadě stále dbáme na bezpečnost. Držíme se protokolu, který jsme interně vytvářeli a platí ve všech našich studiích.

Na ukázku možností využití, kterými se studium může pochlubit, se podívejte v našem novém videu:

 

Pokud vás zajímá více informací o studiu, můžete se podívat na naše webové stránky.