Eventový svět zaplnily virtuální a hybridní akce. Dokud omezení trvají, živé akce v takovém rozsahu, jaký známe, ještě chvíli nenavštívíme. Trh se ale musel přizpůsobit a nová doba ukázala nejen pořadatelům, že díky online prostředí mohou propojit celý svět.

Virtuálně se odehrál také největší tuzemský eventový festival Eventfest. Mimo jiné zde vystoupil také náš výkonný ředitel Jan Kubinec.

Představil situaci na trhu, která se pandemií obrátila vzhůru nohama. Polovina akcí v Česku se rušila, ta druhá byla přesunuta do online světa. Jaké výhody a nevýhody online eventy mají a co je klíčem každého z nich? I tomu se Kubinec v prezentaci věnoval.

V další části výstupu osvětlil technologické trendy, které jsou v dnešním online světě stěžejní. O každém z nich hovoří konkrétněji, pojďme si je stručně představit:

  1. Demokratizace technologií
  2. Konvergence analogového a digitálního světa
  3. Udržitelnost
  4. Individualizace zážitku
  5. Efektivita
  6. Bezpečnost akce

V poslední části byla představena také studia. Jaké možnosti při konání akce klient má a ze kterých studií si může vybírat? Které je pro konkrétní akci nejvhodnější? A jak vypadá kombinace virtuálních a reálných prvků ve studiu s rozšířenou realitou?

To zjistíte v závěru výstupu, který si můžete přehrát ZDE