Připravujeme pro Vás velkolepou show a oslavu sportu v nádherném prostředí lipenského jezera na Šumavě. Zábavný olympijský park a desítky sportovišť vyrostou na Lipně již 5. srpna.

AV MEDIA je oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu, a tak se i letos podílí na přípravě olympijských parků a zejména toho největšího na Lipně! Už teď víme, že bude kolem přehrady pěkně živo! A na co všechno se můžete těšit?

Na sportovištích kolem Lipna si budete moct na vlastní kůži vyzkoušet jednotlivé disciplíny olympijských sportů včetně některých netradičních jako je například vodní slalom, šerm nebo judo. Své místo si v parku najdou také neolympijské sporty, které se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Návštěvníci si budou moct vyzkoušet jízdu na paddle boardech, rugby nebo baseball. Kolem přehrady vede cyklostezka, takže mezi jednotlivými stanovišti se budete moci pohybovat na kole nebo na kolečkových bruslích.

Chybět nebude ani pořádná dávka kultury – vystoupí Portless, Klára Výtisková nebo třeba kapela Mydy Rabycad. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je připravený bohatý víkendový program s ČT:D a objeví se i Kašpárek v rohlíku. Podobně, jako tomu bylo v roce 2014 na Letné při hrách v Soči, počítáme s tím, že se olympionici z Ria na Lipně objeví hned po svém návratu. 

AV MEDIA se postará o technologické zajištění tohoto projektu. Můžete se těšit na několik LED stěn v prostorách celého areálů – dominantou bude hlavní stage s LED stěnou o rozměrech 7x4m. Budeme zajišťovat ozvučení a osvětlení a přenosové studio ČT, ze kterého se každý den budou vysílat živé přenosy. 

Do parku budou mít všichni návštěvníci vstup zdarma.