Budoucnost práce není o volbě mezi osobní, vzdálenou nebo hybridní prací. Budoucnost práce je o umění využít všechny zmiňované způsoby a naučit se, jak efektivně vést, motivovat, propojit lidi a dobře s nimi spolupracovat odkudkoliv.

Aby byl hybridní pracovní model úspěšný a udržitelný, musíme se naučit, jak efektivně vést a motivovat osobní i vzdálené pracovníky současně.

Lidé dnes od práce vyžadují mnohem více. Chtějí lepší pracovní podmínky. Chtějí lepší platy. Chtějí používat smysluplné komunikační technologie. Chtějí pracovat v pracovním prostředí, do kterého se budou rádi vracet. Chtějí lepší manažery. Pokud jste jen průměrný manažer, dávejte si pozor, lidé od vás budou pravděpodobně brzy odcházet.

PŘEDSTAVENÍ: videokonferečního řešení pro HYBRIDNÍ způsob práce.

Lidé během posledních dvou let zažili něco zcela nového, a proto se zpětně dívají na svůj soukromý a profesní život. Více hodnotí a zaměřují se na osobní priority do budoucna. Společnosti jsou nuceny nabídnout lidem otevřenější firemní kulturu a flexibilní práci a pracovní prostory.

15 až 20 % lidí chce pracovat jen v kanceláři. Vyžadují osobní kontakt a pozornost svých kolegů a nadřízených. Např. mladí lidé, kteří jsou na počátku své kariéry.

30 % lidí chce pracovat jen na dálku, je to jejich priorita, umí si představit, že díky prací na dálku se mohou posouvat a rozvíjet.

Všichni ostatní chtějí hybridní způsob práce, což je mix mezi prací v kanceláři a prací odkudkoliv např. z home office.

Videokonferečního řešení pro HYBRIDNÍ způsob práce: HOME OFFICE

Videokonferečního řešení pro HYBRIDNÍ způsob práce: MALÉ A ŠTŘEDNÍ MÍSTNOSTI

Videokonferečního řešení pro HYBRIDNÍ způsob práce: VELKÉ MÍSTNOSTI

Úspěch nebo neúspěch hybridní práce závisí, jak se týmy dokážou setkávat, komunikovat, spolupracovat a kreativně přemýšlet, a přitom odvádět nejlepší individuální práci, ať už jsou v kanceláři nebo odkudkoliv. 

Hybridní způsob práce poskytuje lepší výsledky než předpandemické pracovní modely. V roce 2022 budeme využívat nové scénáře práce ve spojení s hybriditou. Kritickou fází nových experimentů a vyhodnocování bude shromažďování zpětné vazby, co funguje a co ne.

Úspěch hybridního způsobu práce bude souviset, zdali vycházíme z představ shora směrem dolu a opačně. To znamená, že vedení organizace vytvoří jasné pokyny, poskytne podporu a zajistí učení se novým dovednostem mezi jednotlivci a týmy, aby následně sami na sobě vše otestovali, pilotovali, zdokonalovali a podávali průběžně zprávy o tom co lidem a týmům nejlépe nebo opačně vyhovuje.

Ať už si vyberete cokoliv, AV MEDIA SYSTEMS jako certifikovaný Logitech Partner vám dokáže spolehlivě poradit, inspirovat a ve formě zážitku prakticky vše představit. Současně Vám navrhneme nejlepší HYBRIDNÍ ZASEDAČKU.